Atvykusieji į „Žalgirio“ susitikimą su Italijos ekipa prie arenos tikrinami papildomai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Eurolygos 26-ojo turo rungtynėse Milano „Olimpia“ komandą priimantis Kauno „Žalgiris“ ėmėsi papildomų sveikatos patikros priemonių. Nors persigalvoję sirgaliai gali užpildyti pinigų grąžinimo formą, nusprendusieji stebėti mačą arenoje tikrinami termovizoriais ir kita kūno temperatūrą nustatančią įranga.

Papildoma patikra ir apsaugos priemonės

Kaip penktadienį pranešė Kauno „Žalgiris“, siekiant, kad visi į rungtynes atvykstantys žiūrovai būtų patikrinti, prie pagrindinių įėjimų įrengtos palapinės, kuriose aistruolių kūno temperatūra tikrinama termovizoriais. Šiems užfiksavus aukštesnę nei įprasta kūno temperatūrą, asmuo dar kartą patikrinamas atskirai ir, rezultatams pasitvirtinus, į „Žalgirio“ areną neįleidžiamas.

Dėl šių priemonių sumažintas įėjimų į „Žalgirio“ areną skaičius: restorano „Sala“, „Baro 11“ ir „Bosca amfiteatro“ įėjimai uždaryti, o „Vaikystės miestas“ penktadienio vakarą neveikia. Visi srautai kreipiami per pagrindinius pirmo ir trečio aukšto įėjimus.

Pačioje „Žalgirio“ arenoje prie įėjimų ir strateginėse vietose įrengtos papildomos vietos rankų dezinfekcijai, rankas muilu taip pat galima nusiplauti tualetuose. Papildomai, pasak klubo, pasirūpinta ir dažnesniu paviršių – turėklų, rankenų, kitų paviršių – valymu.

Pateikti formą galima iki kovo vidurio

Užpildžius bilietų grąžinimo formą, į rungtynes nepatekusiems aistruoliams pinigai už bilietus bus grąžinti. Prašymus dėl pinigų grąžinimo pateikti galima iki 2020 m. kovo 13 d. imtinai. Bilietus grąžinančių gerbėjų klubas prašo kantrybės, mat procedūra gali užtrukti iki 14 d.d.

Paaiškėjus apie užfiksuotą koronaviruso atvejį Šiauliuose, Kauno „Žalgirio“ klubas taip pat rekomenduoja gerbėjams iš šio miesto ir jo apylinkių nevykti į „Žalgirio“ arenoje vyksiančias rungtynes su Milano „AX Armani“ komanda.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, koronavirusas gali būti perduodamas nuo žmogaus žmogui. Virusas plinta per orą, žmonėms čiaudint, kosint ar iškvepiant. Nors žmonės dažniausiai būna užkrečiami, kai pasireiškia simptomai, įtariama, kad kai kurie žmonės gali perduoti virusą dar iki simptomų atsiradimo.

Todėl vykstant į rungtynes yra prašoma įvertinti galimus simptomus, pvz.: karščiavimą, kosulį, dusulį ir kitus kvėpavimo sutrikimus, raumenų skausmus ar jaučiamą nuovargį. Pasireiškus šiems simptomams siūloma apriboti bendravimą su aplinkiniais ir kreiptis bendruoju pagalbos telefonu 112.

Svečių treneriui patikrinimas sukėlė juoką

Tuo metu į Lietuvą ketvirtadienio vakarą atvykusios Milano „Olimpia“ vyriausiasis treneris Ettore Messina pasišaipė iš patikros Kauno oro uoste ir dramatizuojamos padėties.

„Mūsų treniruotės vyko visiškai įprastai. Gal jūs įsivaizduojate, kad mano šalyje siaučia maras kaip 15-ame amžiuje? Suprantate, ką kalbate? Kalbėkime apie tikrus žmones, kurie kovoja su tikromis ligomis, pavyzdžiui, vėžiu. Parodykime jiems pagarbos. Žmonės dabar tarsi išprotėjo dėl koronaviruso, bet skaičiai rodo, kad tai – ne ką baisesnė liga nei plaučių uždegimas ar panašiai. Tik plinta jis labai greitai“, – dėstė E. Messina.

Anot tituluoto krepšinio specialisto, šiek tiek juokinga, mat pareigūnams komanda atidavė blankus be jokių vardų, pavardžių, numerių: „Tai tokia buvo ta patikra. Nežinau, ar tai rimta, ar tai apskritai buvo patikra.“

Rungtynių su Milano „AX Armani“ ginčo kamuolys bus išmestas 20 val., o „Žalgirio“ arenos durys atidarytos nuo 18 val. Norint išvengti spūsčių, visi žiūrovai yra kviečiami atvykti kuo anksčiau, kad patekimas į areną būtų sklandesnis.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pranešama apie pirmąją mirtį Marijampolėje nuo koronaviruso

„Maxima“ į Kauną atskraidino vienkartinių kaukių

Kuris verslas vėl galėtų pradėti dirbti karantino metu?

Lietuvos vaistines pasiekė šimtai tūkstančių medicininių kaukių

Dėl koronaviruso infekcijos 19 pacientų gydoma reanimacijoje

Paskelbta, kaip pranešti apie darbuotojų prastovas įmonėse dėl karantino

Įspėja epidemiologė – koronaviruso pikas dar tik artėja

G. Nausėda: karantinas tikrai bus pratęstas

Tiesioginė transliacija: Lietuvos vyriausioji epidemiologė L.Ašoklienė apie koronaviruso plitimą Lietuvoje

Ministras: šventinis Velykų savaitgalis bus kritinis – prašo nelankyti artimųjų