Laisvės alėjoje – ugniagesių sujudimas (papildyta)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo užfiksuotos nuotraukos, kuriose matyti prie Kauno miesto savivaldybės išsirikiavę ugniagesių automobiliai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, šiuo metu Vasario 16-osios gatvėje vyksta žvalgyba iš ugniagesių keltuvo.

Dž. Vaitkevičienė nurodė, kad pranešimas buvo gautas prieš 10 valandą ryto iš Laisvės al. 96-uoju numeriu pažymėto namo, pranešime buvo teigiama, kad jaučiamas aitrus dūmų kvapas.

Įvykio vietoje dirba dvi ugniagesių autocisternos ir automobilis keltuvas, šiuo metu įvykio vieta yra žvalgoma, todėl detalesnės informacijos ugniagesių atstovė nepateikė.

Papildyta 10.32 val.

Ugniagesių budintysis „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešime buvo teigiama, jog iš Vasario 16-osios gatvėje stovinčio pastato pastogės veržiasi dūmai. Atvykus į įvykio vietą, buvo uždūmintas pastato antras aukštas.

Pasak ugniagesių, rekonstruojamame antrame pastato aukšte kilo vidinių konstrukcijų gaisras. Įvykio metu niekas nenukentėjo.

Ugniagesiai tikslaus pastato adreso nenurodė, tik įvardijo, kad pirmame pastato aukšte yra restoranas. Iš skaitytojų atsiųstų nuotraukų matyti, jog gaisras kilo Vasario 16-osios gatvėje, ties 3-uoju numeriu pažymėtu pastatu.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai fiksuoja įžūlų vairuotojo elgesį: per plauką nuo tragiškos baigties

„Maxima“ jau netrukus atsisakys prekybos gyva žuvimi

Įvertinus viruso plitimą – skelbiamos rekomendacijos keliautojams

Valstybės dienos proga įvertinti pasižymėję Kauno herojai

Nevaldomas sunkvežimis Draugystės gatvėje kliudė automobilį ir rėžėsi į tvorą

Akibrokštas Kauno centre: ieškomas pastatų langus išdaužęs vandalas (foto, video)

Rekonstrukcijos darbai pradedami dar vienoje centrinėje Kauno gatvėje

Lietuvos pirkinių sąraše – vaistas koronavirusui gydyti

Kauno stotelės turi naują siaubą

Tarp naujausių koronaviruso atvejų Lietuvoje – dar vienas įvežtinis (papildyta)