Laisvės alėjoje – ugniagesių sujudimas (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje – ugniagesių sujudimas (papildyta)

R. Tenio nuotr.

Penktadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo užfiksuotos nuotraukos, kuriose matyti prie Kauno miesto savivaldybės išsirikiavę ugniagesių automobiliai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pasakojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, šiuo metu Vasario 16-osios gatvėje vyksta žvalgyba iš ugniagesių keltuvo.

Dž. Vaitkevičienė nurodė, kad pranešimas buvo gautas prieš 10 valandą ryto iš Laisvės al. 96-uoju numeriu pažymėto namo, pranešime buvo teigiama, kad jaučiamas aitrus dūmų kvapas.

Įvykio vietoje dirba dvi ugniagesių autocisternos ir automobilis keltuvas, šiuo metu įvykio vieta yra žvalgoma, todėl detalesnės informacijos ugniagesių atstovė nepateikė.

Papildyta 10.32 val.

Ugniagesių budintysis „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešime buvo teigiama, jog iš Vasario 16-osios gatvėje stovinčio pastato pastogės veržiasi dūmai. Atvykus į įvykio vietą, buvo uždūmintas pastato antras aukštas.

Pasak ugniagesių, rekonstruojamame antrame pastato aukšte kilo vidinių konstrukcijų gaisras. Įvykio metu niekas nenukentėjo.

Ugniagesiai tikslaus pastato adreso nenurodė, tik įvardijo, kad pirmame pastato aukšte yra restoranas. Iš skaitytojų atsiųstų nuotraukų matyti, jog gaisras kilo Vasario 16-osios gatvėje, ties 3-uoju numeriu pažymėtu pastatu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA