Šeima prašo pagalbos: jaunuolis Kaune dingo kaip į vandenį (atnaujinta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą socialiniame tinkle sklinda artimųjų pagalbos prašymas. Šeimos nariai nuo šeštadienio nebegali susisiekti su Matu D. – paskutinįkart vaikinas matytas prie Kauno „Akropolio“.

„Dingo šeimos narys Matas D. 20-metis jaunuolis! Paskutinį kartą su šeimos nariu matėsi šeštadienį, gruodžio 14 dieną, Kaune prie „Akropolio“, – paviešinta „Facebook“ grupėje „S.O.S Dingę žmonės“.

Pranešime detalizuojama, kad jaunas vyras yra apie 182 cm ūgio, šviesaus gymio, blondinas, drūto sudėjimo. „Šeimos nariai užblokuoti socialiniuose tinkluose, grupiokai klaidingai informuoti apie būsimą jo buvimo vietą jei artimieji ieškotų“, – aiškino vyras.

Pasak jo, kreiptasi į pačius artimiausius vaikino draugus – visi sutinka, kad jaunuolis dingo kaip į vandenį. Paskutiniais duomenimis, vyrukas neturi kur eiti be šeimos narių – dėl to šie yra sunerimę ir labai jaudinasi. Per dvi valandas įrašu pasidalijo beveik 700 žmonių.

Apie dingimą „Kas vyksta Kaune“ pranešęs asmuo negalėjo pasakyti, ar informacija perduota policijai. Tolimu giminaičiu prisistatęs vyras teigė negirdėjęs, kad Matas būtų linkęs pradingti, tačiau su juo tvirtino labai seniai nebendravęs.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, peržvelgęs pranešimus apie dingusius žmones, negalėjo patvirtinti, kad paskelbta dingusiojo paieška. Tačiau, anot pašnekovo, pareiškimas pagal deklaruotą gyvenamąją vietą gali būti registruotas kitoje apskrityje.

Atnaujinta vasario 10 d., 15.43 val.

Su „Kas vyksta Kaune“ susisiekęs pats dingusysis patvirtino, kad jis jau atsirado. Jaunas vyras plačiau nekomentavo incidento aplinkybių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Mirė aktorius G. Girdvainis

Palaikymas jautrioje situacijoje – startuoja „Neišnešiotukų pagalbos linija“

Bendrasis pagalbos centras paaiškino, kodėl dingusių žmonių kartais rasti nepavyksta

Kauno apskrityje pažeidėjus tramdys naujas nežymėtas policijos automobilis

Kauno rajone nuo kelio nulėkė ir apvirto automobilis

Žaidimų aikštelės Kaune skendi džiunglėse – kas ir kada nušienaus žaliuosius plotus?

Įsibėgėja tilto per Nerį statybos, Islandijos plente baigtas svarbus rekonstrukcijos etapas

Policija siūlo savivaldybėms įrengti specialias vietas skirtas lenktynėms

Premjeras: atšaukus karantiną liktų ribojimai dėl masinių renginių, atvykimo į šalį

Kauno policija ieško avalynės „pirkėjo“: išsirinko batus ir davė į kojas