Antradienio vakarą Kauną sukaustė didžiulės spūstys

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Užslinkus ankstyvai tamsai, dviejose Kauno vietose eismo situacija itin prasta. Greta Kleboniškio tilto įvykus avarijai, spūstis driekiasi jau iki Neveronių pasukimo ir grasina susijungti su Ateities plente stovinčių automobilių eile.

Kaip socialiniame tinkle dalijosi vairuotojai, transporto pralaidumą remontuojamoje Islandijos plento atkarpoje iš pradžių pradėjo trikdyti sugedęs sunkvežimis.

Transporto priemonė sustojo pirmoje Alfonso Meškinio (Kleboniškio) tilto juostoje, o neilgai trukus čia pat dar ir susidūrė du automobiliai. Kauniečiai tvirtina, kad dėl dvigubos kliūties kamštis važiuojant nuo Vilniaus prasideda jau ties Neveroniais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad 16.46 val. užfiksuotas eismo įvykis kylant nuo Jonavos gatvės į Islandijos plentą važiuoti Klaipėdos kryptimi. Čia susidūrė vilkikas su „BMW“ lengvuoju automobiliu.

Policijos duomenimis, vairuotojai blaivūs, žmonės avarijos metu sužaloti nebuvo. Dalyviai pildo eismo įvykio deklaracijas, o tuo metu šimtai žmonių magistralėje laukia, kol pravažiuos kliūtį.

Spūstis Ateities plente / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Portalo žiniomis, eismas stoja ir Ateities plente – pusė gatvės važiuojant nuo Taikos prospekto link Amalių pervažos užkišta. Čia avarijų neužfiksuota, tačiau srautą trikdo ties pervaža dėl rekonstrukcijos siaurėjanti važiuojamoji dalis.

„Google Maps“ duomenimis, dėl eismo įvykių spūstys taip pat formuojasi Tvirtovės alėjoje ir Taikos prospekte, Vakariniame aplinkkelyje nuo Šilainių plento viaduko važiuojant link „Megos“, K. Petrausko gatvėje bei Partizanų gatvėse.

Esant galimybei, vairuotojams šiuo metu rekomenduojama minėtas vietas aplenkti.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Geriausių šalies krepšininkų ir krepšininkių rinkimai: vienoje kategorijoje dominuoja kaunietis

LSMU neteko studentės: bendrakursiams teikiama informacija dėl psichologinės pagalbos

Girtutėlė vairuotoja rėžėsi į policijos pareigūnų automobilį

Laisvės alėją apraizgė mįslingi „voratinkliai“ (papildyta)

Kauno rajone - netradicinė mokykla „sunkiems“ vaikams

Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

Smurtu prieš sūnų kaltinamai kaunietei prokurorai pasiūlė bausmę

Legendinis Kauno pastatas po rekonstrukcijos taps daugiafunkce erdve

Tarptautinės operacijos metu Kaune sučiuptas narkobaronas

Po „Žalgirio“ arenos stogu – vyks išskirtinė maisto mugė „Kaunas FOOD“