Antradienio vakarą Kauną sukaustė didžiulės spūstys – Kas vyksta Kaune

Antradienio vakarą Kauną sukaustė didžiulės spūstys

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Užslinkus ankstyvai tamsai, dviejose Kauno vietose eismo situacija itin prasta. Greta Kleboniškio tilto įvykus avarijai, spūstis driekiasi jau iki Neveronių pasukimo ir grasina susijungti su Ateities plente stovinčių automobilių eile.

Kaip socialiniame tinkle dalijosi vairuotojai, transporto pralaidumą remontuojamoje Islandijos plento atkarpoje iš pradžių pradėjo trikdyti sugedęs sunkvežimis.

Transporto priemonė sustojo pirmoje Alfonso Meškinio (Kleboniškio) tilto juostoje, o neilgai trukus čia pat dar ir susidūrė du automobiliai. Kauniečiai tvirtina, kad dėl dvigubos kliūties kamštis važiuojant nuo Vilniaus prasideda jau ties Neveroniais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad 16.46 val. užfiksuotas eismo įvykis kylant nuo Jonavos gatvės į Islandijos plentą važiuoti Klaipėdos kryptimi. Čia susidūrė vilkikas su „BMW“ lengvuoju automobiliu.

Policijos duomenimis, vairuotojai blaivūs, žmonės avarijos metu sužaloti nebuvo. Dalyviai pildo eismo įvykio deklaracijas, o tuo metu šimtai žmonių magistralėje laukia, kol pravažiuos kliūtį.

Spūstis Ateities plente / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Portalo žiniomis, eismas stoja ir Ateities plente – pusė gatvės važiuojant nuo Taikos prospekto link Amalių pervažos užkišta. Čia avarijų neužfiksuota, tačiau srautą trikdo ties pervaža dėl rekonstrukcijos siaurėjanti važiuojamoji dalis.

Google Maps“ duomenimis, dėl eismo įvykių spūstys taip pat formuojasi Tvirtovės alėjoje ir Taikos prospekte, Vakariniame aplinkkelyje nuo Šilainių plento viaduko važiuojant link „Megos“, K. Petrausko gatvėje bei Partizanų gatvėse.

Esant galimybei, vairuotojams šiuo metu rekomenduojama minėtas vietas aplenkti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA