Fiksuoja skaitytojai: „Todžės“ kebabinės darbuotoja išvesta su antrankiais

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naktį iš penktadienio į šeštadienį ties „Todžės“ kebabine Akademijoje kauniečiai užfiksavo neįprastą įvykį. Kaip teigia skaitytojai, maitinimo įstaigos darbuotoja švaistėsi peiliu, todėl prireikė specialiųjų pagalbos tarnybų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad policija pranešimą apie įvykį gavo 00 val. 46 min.

Konfliktas įvyko, atrodo, dėl itin menkos priežasties. Vienas klientas, tuo metu lankęsis kebabinėje, nusprendė išjungti šviesą. To pasekoje, kaip praneša „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, kebabinės darbuotoja pradėjo neadekvačiai elgtis.

„Darbuotoja užsibarikadavo, rėkė, kad neįleis nieko, buvo uždariusi kebabinę. Rankoje turėjo peilį, pareigūnai jau buvo paruošę tazerį“, – pasakojo skaitytojas.

Į įvykio vietą buvo nuspręsta iškviesti kebabinės savininką, kuris atrakino pastato duris, ir darbuotoją pareigūnai išsivedė uždėję antrankus.

Darbuotoja buvo perduota greitosios pagalbos medikams, sužalojimų nepatyrė. Patikrinus jos blaivumą, alkoholio jos kraujyje nerasta.

Įvykis tiriamas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

484 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Dėl karantino Lietuvoje didėja siuntų srautas - Kaune kiekiai išaugo beveik trečdaliu

Tiesioginė transliacija: A.Veryga iš Seimo pateikia naujausią informaciją apie koronavirusą Lietuvoje

Lietuva dalyvaus tarptautiniame tyrime ieškant būdų gydyti koronaviruso infekciją

Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejus turi naują vadovę

Dėl sprendimo stabdyti įstaigų veiklą kritikuojamas Kaunas sako saugantis darbo vietas

Dėl sumažėjusių keleivių srautų „Lietuvos geležinkeliai“ stabdo dar dalį reisų

G. Surplys: trys ketvirtadaliai užsikrėtimų koronavirusu – vietiniai

S. Skvernelis: karantiną svarstoma pratęsti dviem savaitėms

Karantinas pakoregavo terminus: paskelbta pajamų deklaravimo pradžios data

Stirnas Kauno rajone sumedžiojusiems brakonieriams teks pakloti nemenką baudą