Fiksuoja skaitytojai: „Todžės“ kebabinės darbuotoja išvesta su antrankiais – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Fiksuoja skaitytojai: „Todžės“ kebabinės darbuotoja išvesta su antrankiais

Stopkadras

Naktį iš penktadienio į šeštadienį ties „Todžės“ kebabine Akademijoje kauniečiai užfiksavo neįprastą įvykį. Kaip teigia skaitytojai, maitinimo įstaigos darbuotoja švaistėsi peiliu, todėl prireikė specialiųjų pagalbos tarnybų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, kad policija pranešimą apie įvykį gavo 00 val. 46 min.

Konfliktas įvyko, atrodo, dėl itin menkos priežasties. Vienas klientas, tuo metu lankęsis kebabinėje, nusprendė išjungti šviesą. To pasekoje, kaip praneša „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, kebabinės darbuotoja pradėjo neadekvačiai elgtis.

„Darbuotoja užsibarikadavo, rėkė, kad neįleis nieko, buvo uždariusi kebabinę. Rankoje turėjo peilį, pareigūnai jau buvo paruošę tazerį“, – pasakojo skaitytojas.

Į įvykio vietą buvo nuspręsta iškviesti kebabinės savininką, kuris atrakino pastato duris, ir darbuotoją pareigūnai išsivedė uždėję antrankus.

Darbuotoja buvo perduota greitosios pagalbos medikams, sužalojimų nepatyrė. Patikrinus jos blaivumą, alkoholio jos kraujyje nerasta.

Įvykis tiriamas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA