Sunku patikėti: kaunietis savo rankomis pastatė pasakišką namelį

Asmeninio archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kai kiti vasarą leido pramogaudami prie jūros ir ežerų, kaunietis Pavelas nuo pat balandžio triūsė statydamas savo vaikams neįtikėtinai atrodantį žaidimų namą, kurio kitaip nepavadinsi, kaip tikru raganų nameliu. Šiuo statiniu džiaugiasi ne tik jo, bet ir kaimynų vaikai.

Pavelas teigė, kad iš pradžių nedidelį namuką padarė pirmai dukrytei, o kai gimė antra, kilo mintis jį padaryti didesnį. Kadangi šeima puikiai sutaria su kaimynais, kurių vaikai čia taip pat apsilanko, vyrui kilo mintis padaryti kažką išties įdomaus, todėl jau žiemą pradėjo planuoti raganų namo statybas ir po truputį vežti medžiagas.

Namas nestandartinis, bet labai erdvus – pirmas aukštas yra maždaug 180 cm, o antras – 160 cm, todėl čia lengvai gali tilpti ir suaugęs. Pastatas turi visus būtinus atributus – laiptinę ir miegamąsias vietas antrame aukšte, pirmame aukšte dar planuojama įrengti vaikišką virtuvę.

Antrame aukšte taip pat sudėti per 5-6 metus sukaupti minkšti žaislai – jie įsukti į sieną kaip apdaila. Pats namas daugiausia statytas iš vandeniui atsparios faneros.

Kadangi medžiagų statybai Pavelas iš darbo galėjo gauti pigiau nei pirkdamas parduotuvėje, jis patikino, kad namas kainavo labai nedaug, bet kiek tiksliai, nepaskaičiavo.

„Aš darbe rūšiuodamas atliekas jas panaudoju, nes man gaila išmesti. Nusprendžiau padaryti pigų namą vaikams neinvestuodamas daug pinigų. Tokie dalykai labai brangiai kainuoja, o aš turiu galimybę padaryti labai pigiai“, – tvirtino kaunietis.

Jis paskaičiavo, kad namą pastatė per 30 dienų, susidėjusių daugiausia iš savaitgalių ir atostogų. Viską padarė savo rankomis ir savo įrankiais bei skolintais. Vyras taip pat mini, jog prisidėjo ir kaimynai bei žmona – pabrėžė, kad be jų tokio namo tikrai nebūtų pastatęs.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Į pavėsį norėsis ir kitą savaitę: Lietuvą toliau alins karščio banga

Priminimas vairuotojams: laikinai bus uždaroma viena iš pagrindinių Kauno gatvių

Prezidentas G. Nausėda nutraukė saviizoliaciją

Skaudi netektis krepšinio pasaulyje: mirė auksinės Lietuvos rinktinės narys L. Žemaitis

Maisto atiduotuvės įkūrėja J. Janovičiūtė: „Dovanoti lengviau, negu prašyti“

Sekmadienį Kaune varžysis geriausi Lietuvos dviratininkai

„Luminor“: savaitgalį laikinai nebus galima naudotis kai kuriomis paslaugomis

Prašoma visuomenės pagalbos: Kauno pareigūnai ieško į namus nesugrįžusio vyro

Susisiekimo ministerija inicijuoja ilgalaikę programą laivybai Nemunu atnaujinti

Kaune elektrinių paspirtukų vairuotojams buvo dalinami šalmai