Po stipraus susidūrimo Europos prospekte, du žmonės išvežti į ligoninę

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį skaudi avarija įvyko Europos prospekte, M. K. Čiurlionio tilto prieigose. Čia visiškai sudaužyti buvo du automobiliai, prireikė medikų ir ugniagesių pagalbos.

Visos specialiosios tarnybos šeštadienio popietę skubėjo į Europos prospektą, kur dėl kartingų lenktynių eismas vyksta tik viena puse. Nepaisant to, kad bendras srautas juda lėčiau nei įprasta, leidžiantis nuo kalno smarkiai susidūrė du automobiliai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 15.49 val., tačiau daugiau detalių kol kas pateikti negalėjo. Vairuotojai pastebėjo, kad vienas avarijoje dalyvavusių automobilių – „Audi“.

Liudininkai teigė, kad į avarijos vietą atvažiavo dvi greitosios pagalbos brigados, taip pat ir ugniagesiai. Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja patvirtino, kad į ligoninę išvežti du žmonės. Tiesa, jie prispausti nebuvo, ugniagesiams čia darbo iš esmės neatsirado.

Europos prospekte važiuojant abiem kryptimis formuojasi spūstis. Kauniečiai praneša, kad policija čia reguliuoja eismą, fiksuojamos nelaimės aplinkybės ir šalinami padariniai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad dėl savaitgalį vykstančių kartingų lenktynių mieste ribojamas eismas, keičiasi ir viešojo transporto maršrutai. Rugsėjo 28-29 d. nutrauktas transporto eismas dalimi M. K. Čiurlionio tilto ir pakilimu į Europos prospektą. Daugiau apie pakeitimus skaitykite čia.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Po „Žalgirio“ arenos stogu – vyks išskirtinė maisto mugė „Kaunas FOOD“

Kaunietės „Tarp pilkų debesų“ herojės gyvenimas po tremties: mano amžiuje niekam nelinkėčiau vienatvės

Seime stringa svarstymai dėl taršių automobilių mokesčio

Ne vaikiškos vaikų auginimo lenktynės: ką pamirštame siekdami tobulumo?

„BMW“ vairuotojo barnis su drauge „kainuos“ ir teisės vairuoti atėmimą, ir solidžią baudą

Įsisiautėjęs žvarbus vėjas atpūs snaigių

Šiaurės prospekte partrenktas jaunas dviratininkas

Pelnytas įvertinimas: du Kauno mokslininkai bus pagerbti premijomis

Graikų riešutas „Žalgiriui“ ir antrą kartą buvo per kietas

Prieš pat Eurolygos mačą - netikėta žinia dėl „Žalgirio“ legionieriaus