Po stipraus susidūrimo Europos prospekte, du žmonės išvežti į ligoninę

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį skaudi avarija įvyko Europos prospekte, M. K. Čiurlionio tilto prieigose. Čia visiškai sudaužyti buvo du automobiliai, prireikė medikų ir ugniagesių pagalbos.

Visos specialiosios tarnybos šeštadienio popietę skubėjo į Europos prospektą, kur dėl kartingų lenktynių eismas vyksta tik viena puse. Nepaisant to, kad bendras srautas juda lėčiau nei įprasta, leidžiantis nuo kalno smarkiai susidūrė du automobiliai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 15.49 val., tačiau daugiau detalių kol kas pateikti negalėjo. Vairuotojai pastebėjo, kad vienas avarijoje dalyvavusių automobilių – „Audi“.

Liudininkai teigė, kad į avarijos vietą atvažiavo dvi greitosios pagalbos brigados, taip pat ir ugniagesiai. Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja patvirtino, kad į ligoninę išvežti du žmonės. Tiesa, jie prispausti nebuvo, ugniagesiams čia darbo iš esmės neatsirado.

Europos prospekte važiuojant abiem kryptimis formuojasi spūstis. Kauniečiai praneša, kad policija čia reguliuoja eismą, fiksuojamos nelaimės aplinkybės ir šalinami padariniai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad dėl savaitgalį vykstančių kartingų lenktynių mieste ribojamas eismas, keičiasi ir viešojo transporto maršrutai. Rugsėjo 28-29 d. nutrauktas transporto eismas dalimi M. K. Čiurlionio tilto ir pakilimu į Europos prospektą. Daugiau apie pakeitimus skaitykite čia.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Per parą patvirtinti 4 nauji koronaviruso atvejai (papildyta)

Sinoptikų prognozė: laukia vėsus savaitgalis

Nuo koronaviruso nukentėjusiems renginių organizatoriams – 2 mln. eurų kompensacijų

Stebėkite tiesiogiai: TS-LKD Tarybos posėdis

Atvira liepsna dega „Kėdainių grūdų“ sandėlys (foto, video)

Kauno apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl D. Dimavičiaus smurto prieš žmoną

Sunkūs laikai atėjo ir už maistą nesusimokėjo: pareigūnai prašo pagalbos

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis