Po stipraus susidūrimo Europos prospekte, du žmonės išvežti į ligoninę – Kas vyksta Kaune

Po stipraus susidūrimo Europos prospekte, du žmonės išvežti į ligoninę

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Šeštadienį skaudi avarija įvyko Europos prospekte, M. K. Čiurlionio tilto prieigose. Čia visiškai sudaužyti buvo du automobiliai, prireikė medikų ir ugniagesių pagalbos.

Visos specialiosios tarnybos šeštadienio popietę skubėjo į Europos prospektą, kur dėl kartingų lenktynių eismas vyksta tik viena puse. Nepaisant to, kad bendras srautas juda lėčiau nei įprasta, leidžiantis nuo kalno smarkiai susidūrė du automobiliai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 15.49 val., tačiau daugiau detalių kol kas pateikti negalėjo. Vairuotojai pastebėjo, kad vienas avarijoje dalyvavusių automobilių – „Audi“.

Liudininkai teigė, kad į avarijos vietą atvažiavo dvi greitosios pagalbos brigados, taip pat ir ugniagesiai. Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja patvirtino, kad į ligoninę išvežti du žmonės. Tiesa, jie prispausti nebuvo, ugniagesiams čia darbo iš esmės neatsirado.

Europos prospekte važiuojant abiem kryptimis formuojasi spūstis. Kauniečiai praneša, kad policija čia reguliuoja eismą, fiksuojamos nelaimės aplinkybės ir šalinami padariniai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad dėl savaitgalį vykstančių kartingų lenktynių mieste ribojamas eismas, keičiasi ir viešojo transporto maršrutai. Rugsėjo 28-29 d. nutrauktas transporto eismas dalimi M. K. Čiurlionio tilto ir pakilimu į Europos prospektą. Daugiau apie pakeitimus skaitykite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA