Automobilį ne vietoje palikusiam vairuotojui – piktas įspėjimas – Kas vyksta Kaune

Automobilį ne vietoje palikusiam vairuotojui – piktas įspėjimas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Prasidėjus mokslo metams į Kauną plūstelėjęs automobilių srautas vairuotojus verčia priimti nekokius sprendimus. Skaitytojai trečiadienį dalijasi beatodairiškai „numestų“ automobilių nuotraukomis – ant vieno net paliktas piktokas įspėjimas.

Šiandien apie 13 val. socialiniame tinkle paviešinta nemažo atgarsio sulaukusi žinutė – prie Kauno technologijos universiteto (KTU) „Santakos slėnio“ užfiksuotas automobilis „Volvo“, paliktas tiesiog ant vejos.

Pyktelėję kauniečiai nusprendė pamokyti vairuotoją – ant priekinio automobilio lango užklijuotas raštelis, siūlantis invalidumą galimai turinčiam asmeniui palikti transporto priemonę prie KTU durų, o ketinant toliau parkuoti žaliuosiuose plotuose laukti baudos.

Neapsikentę kauniečiai paliko žinią „Volvo“ vairuotojui / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Į įspėjimą sureagavę gyventojai gyrė drausmintoją bei siūlė tokius lapelius surašyti ir tiems, kurie neteisėtai palieka automobilius neįgaliųjų vietose. Kauniečiai svarstė, kad šitaip transporto priemones palieka į miestą suvažiavę studentai, kuriems derėtų pasimokyti taisyklių.

„Kas vyksta Kaune“ redakciją trečiadienį pasiekė dar viena netoliese padaryta nuotrauka, kurioje – analogiško automobilio statymo pavyzdys. Aikštelės ribas „praplėsti“ nusprendė „BMW“ vairuotojas, dviem ratais veją uzurpavo ir „Toyota“.

Studentų miestelyje bet kaip pastatytų automobilių – nors vežimu vežk / Skaitytojo nuotr.

„Studentų parkavimo stilius už Studentų g. 50 pastato“, – aukštųjų mokyklų auklėtinius neatsakingu vairavimu taip pat kaltino portalo skaitytojas.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT