Automobilį ne vietoje palikusiam vairuotojui – piktas įspėjimas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prasidėjus mokslo metams į Kauną plūstelėjęs automobilių srautas vairuotojus verčia priimti nekokius sprendimus. Skaitytojai trečiadienį dalijasi beatodairiškai „numestų“ automobilių nuotraukomis – ant vieno net paliktas piktokas įspėjimas.

Šiandien apie 13 val. socialiniame tinkle paviešinta nemažo atgarsio sulaukusi žinutė – prie Kauno technologijos universiteto (KTU) „Santakos slėnio“ užfiksuotas automobilis „Volvo“, paliktas tiesiog ant vejos.

Pyktelėję kauniečiai nusprendė pamokyti vairuotoją – ant priekinio automobilio lango užklijuotas raštelis, siūlantis invalidumą galimai turinčiam asmeniui palikti transporto priemonę prie KTU durų, o ketinant toliau parkuoti žaliuosiuose plotuose laukti baudos.

Neapsikentę kauniečiai paliko žinią „Volvo“ vairuotojui / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Į įspėjimą sureagavę gyventojai gyrė drausmintoją bei siūlė tokius lapelius surašyti ir tiems, kurie neteisėtai palieka automobilius neįgaliųjų vietose. Kauniečiai svarstė, kad šitaip transporto priemones palieka į miestą suvažiavę studentai, kuriems derėtų pasimokyti taisyklių.

„Kas vyksta Kaune“ redakciją trečiadienį pasiekė dar viena netoliese padaryta nuotrauka, kurioje – analogiško automobilio statymo pavyzdys. Aikštelės ribas „praplėsti“ nusprendė „BMW“ vairuotojas, dviem ratais veją uzurpavo ir „Toyota“.

Studentų miestelyje bet kaip pastatytų automobilių – nors vežimu vežk / Skaitytojo nuotr.

„Studentų parkavimo stilius už Studentų g. 50 pastato“, – aukštųjų mokyklų auklėtinius neatsakingu vairavimu taip pat kaltino portalo skaitytojas.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

67 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Savivaldybėse žaliųjų rodyklių grąžinimas stringa: Kaunas sprendimo dar nepriėmė

Policijos reidas Kaune: visa puokštė pažeidimų ir du pradedantieji neblaivūs vairuotojai

Kauno konservatoriai kovingumo neprarando: paaiškėjo, kas stos į kovą dėl mero posto

Orai: savaitgalis baigsis niūriai

Dėl viruso Kinijoje Lietuvos oro uostuose budi visuomenės sveikatos specialistai

Samylų seniūnija – kur veda romantiškiausias kelias iš Kauno?

K. Mažeika: kai aplinkosaugininkas ar policininkas gyvena penkiaaukščiame privačiame name, kyla klausimai

D. Gineikaitės kraujo mėginį suklastojusiam medikui teismas darbo išsaugoti neleido

Aleksote pėsčiųjų perėjoje partrenktas žmogus

S. Skvernelis „Žalgirio“ varžybas stebėjo su Estijos premjeru