Traukiasi ministerijos perkėlimo į Kauną vadovė: projektas – su daugybe interesų

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Žemės ūkio ministerijos persikėlimui į Kauną vadovaujanti Vitalija Zumerienė pasiprašė atleidžiama, nes projektas turi „daugybę neapibrėžtumų ir interesų“.

„Nematau galimybių tęsti savo, kaip projekto vadovės darbo. Aš buvau nusamdyta labai konkrečiam projektui – perkelti ministeriją į Kauną, su labai aiškiu tikslu ir aiškiais terminais. Manau, kad dabar viešai išsakoma dabartinės vadovybės pozicija yra kitokia ir ji prieštaraujanti šiam tikslui, o kaip suprantu, iš kitos viešai išsakomos, Vyriausybės informacijos, tikslas nepasikeitęs“, – BNS sakė V. Zumerienė.

„Buvau pratusi dirbti su privataus verslo projektais, kurių sėkminga baigtimi suinteresuoti ir savininkai, ir kiti projektu suinteresuoti asmenys, o šitas, tikrai ne paslaptis, yra labai politinis ir turintis daugybę neapibrėžtumų, ir, matyt, interesų“, – pridūrė ji.

V. Zumerienė ministrui įteikė siūlymą nutraukti darbo sutartį šalių susitarimu, tačiau kol kas atsakymo teigia negavusi.

Apie jos norą palikti pareigas pirmasis pranešė portalas 15min.lt.

Naujasis žemės ūkio ministras Andrius Palionis abejoja ministerijos perkėlimo į Kauną tikslingumu. Tam, kad išsiaiškintų ministerijos iškėlimo pagrįstumą ir tikslingumu, A. Palionis sukūrė darbo grupę, kuri iki rugsėjo 6 dienos turi įvertinti perkėlimo pagrįstumą ir tikslingumą.

Tuo metu rugsėjo 10 dieną numatoma pasirašyti patalpų nuomos sutartį su konkurso laimėtoja SBA koncerno įmone „Bei Capital“.

Premjeras Saulius Skvernelis ir valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis trečiadienį teigė, kad Žemės ūkio ministerija bus iškelta į Kauną, nepaisant A. Palionio sukurtos darbo grupės.

Ministerijos perkraustymu yra suabejojęs ir prezidentas Gitanas Nausėda.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Naujų koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 900

Kauno koronaviruso dienoraštis #13

Kauno klinikose atlikta operacija prezidento G. Nausėdos tėvui

S. Skvernelis: Lietuva Italijai ir Ispanijai skirs medicinos priemonių už 100 tūkst. eurų

Koronavirusu užsikrėtė namuose buvęs nepilnametis: turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju

„Iki“ paskelbė, kiek kainuos vienkartinės kaukės

Seimas nusprendė: kokios subsidijos bus skiriamos darbdaviams už prastovas

Už neįvykusias keliones bus išduodami specialūs kuponai

Seimas pakėlė algas koronaviruso židiniuose dirbantiems medikams

Po vidurnakčio laukiama 220 iš Londono parskrendančių lietuvių