Vieta Kleboniškio miške, kur rastas nužudyto vyro kūnas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą pasklidus žiniai apie Kleboniškio miške rastus žmogaus palaikus, ketvirtadienį „Kas vyksta Kaune“ apsilankė ten, kur aptiktas nužudytas vyras. Tuo metu policija pateikė šiek tiek daugiau detalių apie mirusįjį, pareigūnai intensyviai ieško įtariamųjų.

Netoliese – gyvenamieji namai

Portalo duomenimis, kūnas rastas šiaurinėje Kleboniškio miško dalyje. Važiuojant nuo Kaunui priklausančios Kleboniškio gyvenvietės, Algirdo gatvelė neria į medžių paunksmę, o nuo jos atsišakoja dar nuošalesnis miško keliukas.

Raudonai geltona „Stop“ juosta išduoda čia esant nusikaltimo vietą. Aplink besižvalgant „Kas vyksta Kaune“ fotografui, prie keliuko aptvertame plote prisiartino kitas automobilis, galimas daiktas – kriminalistų.

Įtariamieji dar nesulaikyti

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė ketvirtadienio popietę portalui nurodė, kad įtariamieji nusikaltimu kol kas nesulaikyti, pareigūnai dirba, aiškinasi aplinkybes.

Pašnekovė pridūrė, kad velionis nebuvo policijos ieškomas kaip dingęs be žinios. Vyras yra trauktas baudžiamojon atsakomybėn ir baustas, tačiau J. Kazragytė negalėjo konkretizuoti, už ką.

Arūnas Karaliūnas portale lrytas.lt rašė, kad, kriminalistų duomenimis, nelaimėlis gyveno Kaune, dirbo staliumi ir buvo teistas už smurtą artimoje aplinkoje. Manoma, čia pat Kleboniškio miške jis ir buvo nužudytas.

Rado šunį vedžiojusi moteris

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie Kleboniškio miške rastą lavoną policijai pranešta trečiadienį, 18.04 val. Palaikus aptiko miške šunį vedžiojusi moteris.

Ketvirtadienį patikslinta, kad nužudytasis buvo 44-erių metų amžiaus. Ant jo kūno rasta daugybinių durtinių žaizdų, kurios galimai yra mirties priežastis, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Nusikaltimų šleifas

Apie 1700 ha plotą užimantis Kleboniškio miškas – vienas didžiausių Kauno parkų, kasdien ne tik priglaudžiantis ramybės ar aktyvaus laisvalaikio menkai paliestoje gamtoje ieškančius miestiečius, tačiau matęs ir ne vieną tamsų nusikaltimą bei nelaimę.

Kleboniškio parkas - vieta, kur seniau buvo karinis miestelis, o dabar kviečia pažintinis takas ir gėlo vandens šaltinis 43 nuotr.

Štai šių metų balandžio pradžioje visai greta miško, anapus Islandijos plento, rastas jauno vyro lavonas – greičiausiai, ranką prieš save žmogus pakėlė pats. 2017-ųjų kovą miške įvykdytas įžūlus automobilio pagrobimas, dėl kurio sulaikyti trys įtariamieji, o 2015-ųjų kovą aptikti apgraužti palaikai.

Prieš dešimt metų, 2009 m. rugpjūtį, išaiškinta ir dviejų policijos pareigūnų Kleboniškio miške praktikuota nelegali veikla. Policininkai sekdavo čia pasimylėti atvažiavusias poreles ir reikalaudavo iš kauniečių kyšių. Tyrimo metu nustatyta, kad susitepę pareigūnai per septynias savaites paėmė 18 kyšių, dar dvigubai daugiau tokių bandymų buvo nesėkmingi.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš arti parodė, kas vyksta likus parai iki „Žalgirio“ rungtynių (video)

Pirmas žingsnis link aplinkos apsaugos stiprinimo: Seimas sugriežtino taršos kontrolę

Nustatytos baudos už plastikinių maišelių dalijimą

Baigtas didelio masto tyrimas dėl iššvaistyto Ūkio banko turto (papildyta)

„Sodros“ priminimai tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui

Viena koja teisme: Kaunas atsisako tenkinti Vyriausybės atstovo reikalavimą

Pirmieji „Smart-ID“ naudotojai privalo atnaujinti savo paskyras

Susisiekimo ministras ragina savivaldybes grąžinti žaliąsias rodykles

Policijos reidas Kaune: užfiksuota daugiau nei 1300 pažeidimų

Minint Aukštųjų kursų 100-metį Kaune, universitetai persikėlė į mokyklos klases