E. Kručinskienės byla teismo nepasiekė: esame varginami ir persekiojami

Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Kauno apygardos teisme nepavyko pradėti Kauno apylinkės prokuratūros skundo kaunietės Eglės Kručinskienės byloje. Į pirmąjį posėdį neatvyko vienas iš E. Kručinskienės advokatų, taip pat posėdyje nedalyvavo vaikų teisių atstovai.

Tiesa, pati Eglė Kručinskienė teisme pasirodė. Moteris tikina, kad bylos nagrinėjimas išvargino jos šeimą, be to, Kauno apylinkės teismas jau pripažino moters nekaltumą.

„Iš tikro, nusiminėme, kad prokuratūra apskundė išteisinamąjį sprendimą. Nematome priežasties toliau visko tęsti, nuo pradžių buvo aišku, kad čia nieko nebuvo. Policija atvažiavo, pamatė ramius vaikus su mama, su tėčiu, galėjo išvažiuoti, nereikėjo čia užvirti tokios košės, nes jokio nusikaltimo čia nebuvo.

O dabar mes varginami, protingi žmonės įjungti, rašo popierius, dirba. Kam čia to reikia? Prokurorė paminėjo, kad Lietuvoje tokia politika. Kad tėvus šitaip persekioti persekioti, varginti – tokia politika?

Dėl savęs aš rami, nuo pat pradžių, kai mane sodino į policijos mašiną, jau žinojau, kad esu nekalta, kad greičiausiai paleis ir grįšiu pas vaikus namo, kad viskas bus greitai išspręsta. Žinau, kad esu nekalta ir teismas tai patvirtino“, – teisme kalbėjo E. Kručinskienė.

Moteris buvo kaltinama dėl skausmo savo vaikui sukėlimo bei viešosios tvarkos pažeidimo. Būtent pagal šiuos du straipsnius Kauno apylinkės prokuratūra ir pateikė apeliacinį skundą.

„Tai buvo mamos su vaiku reikalas. Nukentėjusių nėra, nėra nusikaltimo“, – prieš posėdį kalbėjo E. Kručinskienė.

Moters advokatas Saulius Dambrauskas BNS yra sakęs, kad skundžiamas teismo sprendimas perduoti bylą policijai administracinei teisenai pradėti.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Bylos nagrinėjimas vyks neviešose posėdžiuose. Kitas posėdis numatomas spalio mėnesį.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Žinomuose festivaliuose - tikra narkotikų puota

Vakar iškritęs lietus tik pradžia – atkeliauja 4 kartus stipresnės liūtys

Prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungė vienas geriausių Lietuvos futbolininkų

Į smurto skandalą įklimpusi septynių vaikų mama: prašau mane išteisinti

Apie socialinę verslo atsakomybę ir galimybes Lietuvos moksleiviams

Pabėgioti išsiruošęs kaunietis sulaikė neblaivią vairuotoją

Savaitgalį atidaromas dar vienas atnaujintas Kauno parkas

Oficialu: nuo kitų metų turėsime viena nedarbo diena daugiau

Įspėjimas kauniečiams: dviejuose paplūdimiuose maudytis draudžiama

Antras R. Mikutavičiaus žudiko bandymas - nesėkmingas