Naktinių linksmybių verslo užkaboriai Kaune slėpė 75 tūkst. eurų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienos Kauno įmonės, valdančios keletą naktinių pasilinksminimo įstaigų, atsakingi asmenys nutarė nuslėpti dalį lankytojų sumokamų pinigų.

Po Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistų atlikto patikrinimo į bendrovės apskaitą teko įtraukti daugiau kaip 75 tūkst. eurų papildomų pajamų, o į valstybės biudžetą sumokėti 15,8 tūkst. eurų pridėtinės vertės mokesčio, rašoma pranešime spaudai.

„Peržiūrint vieno iš įmonės valdomų barų kasos aparato kontrolines juostas mokesčių specialistai pastebėjo, kad kai kurios išankstinės sąskaitos dienos pabaigoje nėra uždaromos išspausdinant fiskalinį kvitą“, – apie nustatytą pažeidimą pasakojo Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad tokių „slaptų“ sąskaitų skaičius viršija 2,3 tūkst.

Pasak J. Stankienės, paaiškėjo, kad šie duomenys taip pat nebuvo fiksuojami ir specialiose kasos aparato ataskaitose.

„Įvertinę surinktus faktus verslininkai patikslino deklaracijas ir sumokėjo priklausančius mokesčius“, – teigė Kauno AVMI viršininkė.

Viešojo maitinimo sektorius yra viena iš prioritetinių mokesčių administratoriaus veiklos sričių. Ypatingas dėmesys maitinimo paslaugas teikiančioms įmonėms skiriamas vasaros sezono metu. Svarbi ir visuomenės pagalba.

Kiekvienas pilietiškas gyventojas gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo viešojo maitinimo sektoriuje. Viskas ko reikia – visada prašyti pinigų sumokėjimą patvirtinančio dokumento – fiskalinio kasos aparato kvito, kuris garantuoja, kad pajamos bus apskaitytos, o priklausantys mokesčiai – sumokėti.

Fiskalinius kvitus, gautus kavinėse, baruose ar klubuose, gyventojai gali registruoti Kvitų žaidimo tinklapyje ir laimėti piniginius prizus.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vieno didžiausių Kauno mikrorajonų istorijoje - „Centrinis purvynas“ ir legendinės vietos

Naujos statybos šalia Kauno „Depo“: investuos 12 mln. eurų

Kauno oro uoste sučiuptas trejus metus ieškotas vyras

Kauno pakraštyje apsivertus automobiliui, keturi žmonės išvežti į ligoninę

Įspūdingi „Žalgirio“ naujokų dėjimai - gražiausių Eurolygos epizodų dešimtuke

Nuteistiesiems iš Kauno tardymo izoliatoriaus atrado naujo darbo mieste

Jauna mama dėl neįvykusių vestuvių atsigriebė Kauno teisme

Naujausiuose reitinguose - labai prastos žinios V. Matijošaičiui

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: už tylą gydytojas siūlė kompensaciją

Kaune renovuojamo daugiabučio gyventojas: tai visiškai nepriimtina