Naktinių linksmybių verslo užkaboriai Kaune slėpė 75 tūkst. eurų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienos Kauno įmonės, valdančios keletą naktinių pasilinksminimo įstaigų, atsakingi asmenys nutarė nuslėpti dalį lankytojų sumokamų pinigų.

Po Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistų atlikto patikrinimo į bendrovės apskaitą teko įtraukti daugiau kaip 75 tūkst. eurų papildomų pajamų, o į valstybės biudžetą sumokėti 15,8 tūkst. eurų pridėtinės vertės mokesčio, rašoma pranešime spaudai.

„Peržiūrint vieno iš įmonės valdomų barų kasos aparato kontrolines juostas mokesčių specialistai pastebėjo, kad kai kurios išankstinės sąskaitos dienos pabaigoje nėra uždaromos išspausdinant fiskalinį kvitą“, – apie nustatytą pažeidimą pasakojo Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad tokių „slaptų“ sąskaitų skaičius viršija 2,3 tūkst.

Pasak J. Stankienės, paaiškėjo, kad šie duomenys taip pat nebuvo fiksuojami ir specialiose kasos aparato ataskaitose.

„Įvertinę surinktus faktus verslininkai patikslino deklaracijas ir sumokėjo priklausančius mokesčius“, – teigė Kauno AVMI viršininkė.

Viešojo maitinimo sektorius yra viena iš prioritetinių mokesčių administratoriaus veiklos sričių. Ypatingas dėmesys maitinimo paslaugas teikiančioms įmonėms skiriamas vasaros sezono metu. Svarbi ir visuomenės pagalba.

Kiekvienas pilietiškas gyventojas gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo viešojo maitinimo sektoriuje. Viskas ko reikia – visada prašyti pinigų sumokėjimą patvirtinančio dokumento – fiskalinio kasos aparato kvito, kuris garantuoja, kad pajamos bus apskaitytos, o priklausantys mokesčiai – sumokėti.

Fiskalinius kvitus, gautus kavinėse, baruose ar klubuose, gyventojai gali registruoti Kvitų žaidimo tinklapyje ir laimėti piniginius prizus.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

Vasariškas pirmadienis baigsis su trenksmu: per Kauną slinks audros debesys

Lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ - jaunimui skirta stovykla

Savaitgalį oficialiai atvertas renovuotas Draugystės parkas

Lietuvos įtakingiausieji: viršūnėje - D. Grybauskaitė, R. Karbauskis ir S. Skvernelis

Kaunietės A. Jagelavičiūtės interviu su „S“ raide: apie seksą ir plastines operacijas

Sprendimas kauniečiams: ką daryti, kad namai netaptų sandėliu

Artėjant Rugsėjo 1-ajai – specialistų patarimai apie racionalų pasiruošimą mokyklai

Pirmadienį mieste startuoja rinkimai: Kauno seniūnaitijos renka atstovus

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų