Kauno pareigūnai savaitgalį plušėjo iš peties: patikrinta daugiau nei tūkstantis vairuotojų

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visą savaitgalį, birželio 28-30 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos pareigūnai Kauno mieste ir rajone vykdė policines priemones. Jų metu iš viso patikrinta daugiau nei 1300 vairuotojų, taip pat nustatyta 20 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Kaip skelbiama Kauno apskrities VPK pranešime, savaitgalį pareigūnai nustatė 6 neblaivius vairuotojus. Iš jų 4 vairavo automobilį, 2 – dviračius. Vairuotojams nustatyti 0,52 prom., 0,69 prom. 0,89 prom., 1,05 prom., 1,07 prom. ir 1,79 prom. girtumo laipsniai. Pareigūnai užfiksavo dar 2 vairuotojus, kurie buvo vartoję svaigiųjų gėrimų, tačiau alkoholio norma neviršijo leistinos normos (0,18 prom. ir 0,32 prom.).

Vykdytų priemonių metu užfiksuoti 2 vairuotojai, rizikavę savo sveikata ar net gyvybe – abu žmonės važiavo automobiliu nesegėdami saugos diržo. Taip pat nustatyti dar 2 vairuotojai, kurie vairavo transporto priemones, neapdraustas privalomuoju civiliniu draudimu, ar neturinčias techninės apžiūros dokumentų.

Vykdytos ir greičio kontrolės priemonės, jų metu pareigūnai iš viso nustatė 10 greičio viršijimo atvejų. 6 vairuotojai greitį viršijo nuo 20 km/val. iki 30 km/val., 2 – nuo 30 km/val. iki 40 km/val., dar 2 – daugiau nei 50 km/val., pastariesiems gresia ne tik bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, saugoti ne tik save, bet ir aplink esančius kitus eismo dalyvius. Tokios bei panašaus pobūdžio policinės priemonės bus aktyviai vykdomos ir toliau.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Serbams nusileidęs „Žalgiris“ Eurolygoje krito ketvirtą kartą iš eilės (foto)

Chemijos gatvėje peiliais apsiginklavęs vyras vaikėsi žmones

Mįslė pareigūnams: automobilyje kaunietis aptiko tai, ko tikrai nebuvo palikęs

K. Krivickas: E. Kručinskienę nori išmesti iš socialinio būsto (papildyta)

Oficialu: Amalių geležinkelio pervažą pakeitė naujas tunelis

„Domus Lumina“ pataria, kaip namuose sukurti išskirtinę šventinę nuotaiką

Milijonus atnešęs nelegalus lietuvių verslas driekėsi nuo Turkijos iki Vokietijos

Seimas: didės alkoholio ir degalų akcizai

Seimas pritarė vaiko pinigų didinimui

Atskleista kiek Lietuvai kainuos amerikietiški šarvuoti visureigiai (papildyta)