Uždarius vieną pagrindinių Kauno jungčių, kelininkų laukia trys darbai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo antradienio ryto Kauno vairuotojams teko gerokai koreguoti įprastus maršrutus. Uždarius Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tiltą, padidėjo eismo srautai Č. Radzinausko ir M. K. Čiurlionio tiltais, formuojasi spūstys Aleksote. Per keturias savaites truksiančią rekonstrukciją kelininkai planuoja atlikti tris pagrindinius darbus, tiesa, pėsčiųjų ir dviračių eismas uždarytu tiltu ribojamas nebus.

Iš karto po Joninių, birželio 25 d., kelininkai ėmėsi vieno didžiausių šių metų iššūkių – per keturias savaites suremontuoti Vytauto Didžiojo tiltą ir jo prieigas. Tiltas visą šį laiką bus uždarytas ir vairuotojų laukia nepatogumai.

Tik prasidėjus antradienio pikui, į „Kas vyksta Kaune“ redakciją pradėjo skrieti skaitytojų pranešimai. „Įdomu, kaip sekasi kauniečiams išvažiuoti ir įvažiuoti į Aleksotą?.. mums nesiseka. Spūstis“, – rašė kaunietė.

Transporto priemonių eilė Europos prospekte iš esmės nesisklaidė visą dieną, kamščiai formavosi iš abiejų pusių. Popiet situacija kiek normalizavosi, tačiau ateinant vakariniam pikui vėl galima tikėtis stojančių automobilių.

Uždarius Vytauto Didžiojo tiltą remontui, vairuotojai į Aleksotą, ir iš turės patekti M. K. Čiurlionio bei Č. Radzinausko tiltais, dėl to čia transporto priemonių srautas bus suintensyvėjęs. Visgi Kauno savivaldybė portalą informavo, kad uždarytą tiltą galės kristi pėstieji ir dviratininkai, kitaip tariant, nemotorinėmis transporto priemonėmis judantys eismo dalyviai.

Eismo tvarka uždarius Aleksoto tiltą / Kaunas.lt nuotr.

Kadangi Kauno miesto visuomeninis transportas, taip pat miestą su rajonu jungiantys autobusai važiuodavo per Aleksoto tiltą, jį uždarius pasikeitė ir maršrutai. Daugiau apie viešojo transporto pakeitimus skaitykite čia.

Kaip skelbė Kauno savivaldybė, birželio 25 dieną uždarius Aleksoto tiltą kelininkai vienu metu imsis trijų darbų: remontuos tiltą, atnaujins prietilčio transporto mazgo važiuojamąją dalį bei Veiverių gatvės įkalnę.

Darbų metu Vytauto Didžiojo tilto prieigose bus įrengtos papildomos eismo juostos, kurios pagerins susisiekimą tiek su Marvele, tiek su miesto centru, taip pat atnaujinti tilto turėklai, išvalyti deformaciniai pjūviai, pėsčiųjų zonoje ir važiuojamojoje dalyje sutvarkyti įtrūkiai. Dėmesio sulauks ir į tiltą vedanti Veiverių gatvė – įkalnėje bus sutvirtinti gatvės pagrindai, paklota naują asfaltbetonio danga.

„Šiuos darbus anksčiau ar vėliau vis tiek reikės padaryti. Geriausia tai daryti vasaros viduryje, kai daugiausiai žmonių atostogauja ir eismas mieste būna pats mažiausias. Nepatogumų uždarius tiltą ir jo prieigas tikrai bus. Bet tik tokiu būdu viską galime padaryti per keturias savaites. Jei remonto metu leistume automobiliams važiuoti tiltu, darbai užsitęstų iki rudens“, – teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė: jei norite iš ligoninės artimuosius parsivežti gyvus, nesitraukite nuo jų

Vyriausybė nusprendė bylinėtis su bendrove „Skonis ir kvapas“: nesutaria dėl kaljanų tabako akcizo

Ekstremalios sveikatai situacijos bus valdomos iš Kauno

Kaunas laukia pasiūlymų Gerumo kristalų apdovanojimams

Stabdomas Kauno centrinio pašto pardavimas, nuomonę pareiškė S. Skvernelis (papildyta)

Kauno „Žalgirio“ organizacija varžosi dėl geriausiojo darbdavio titulo

„Achemoje“ dangų uždengė oranžinis debesis: liepia užsidaryti langus ir neiti į lauką (dar papildyta)

Originaliai atnaujintas „PJazz“ restoranas Laisvės alėjoje

Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

Žaibiška atomazga: Kaune stadioną statantys turkai gali lengviau atsikvėpti