Uždarius vieną pagrindinių Kauno jungčių, kelininkų laukia trys darbai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo antradienio ryto Kauno vairuotojams teko gerokai koreguoti įprastus maršrutus. Uždarius Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tiltą, padidėjo eismo srautai Č. Radzinausko ir M. K. Čiurlionio tiltais, formuojasi spūstys Aleksote. Per keturias savaites truksiančią rekonstrukciją kelininkai planuoja atlikti tris pagrindinius darbus, tiesa, pėsčiųjų ir dviračių eismas uždarytu tiltu ribojamas nebus.

Iš karto po Joninių, birželio 25 d., kelininkai ėmėsi vieno didžiausių šių metų iššūkių – per keturias savaites suremontuoti Vytauto Didžiojo tiltą ir jo prieigas. Tiltas visą šį laiką bus uždarytas ir vairuotojų laukia nepatogumai.

Tik prasidėjus antradienio pikui, į „Kas vyksta Kaune“ redakciją pradėjo skrieti skaitytojų pranešimai. „Įdomu, kaip sekasi kauniečiams išvažiuoti ir įvažiuoti į Aleksotą?.. mums nesiseka. Spūstis“, – rašė kaunietė.

Transporto priemonių eilė Europos prospekte iš esmės nesisklaidė visą dieną, kamščiai formavosi iš abiejų pusių. Popiet situacija kiek normalizavosi, tačiau ateinant vakariniam pikui vėl galima tikėtis stojančių automobilių.

Uždarius Vytauto Didžiojo tiltą remontui, vairuotojai į Aleksotą, ir iš turės patekti M. K. Čiurlionio bei Č. Radzinausko tiltais, dėl to čia transporto priemonių srautas bus suintensyvėjęs. Visgi Kauno savivaldybė portalą informavo, kad uždarytą tiltą galės kristi pėstieji ir dviratininkai, kitaip tariant, nemotorinėmis transporto priemonėmis judantys eismo dalyviai.

Eismo tvarka uždarius Aleksoto tiltą / Kaunas.lt nuotr.

Kadangi Kauno miesto visuomeninis transportas, taip pat miestą su rajonu jungiantys autobusai važiuodavo per Aleksoto tiltą, jį uždarius pasikeitė ir maršrutai. Daugiau apie viešojo transporto pakeitimus skaitykite čia.

Kaip skelbė Kauno savivaldybė, birželio 25 dieną uždarius Aleksoto tiltą kelininkai vienu metu imsis trijų darbų: remontuos tiltą, atnaujins prietilčio transporto mazgo važiuojamąją dalį bei Veiverių gatvės įkalnę.

Darbų metu Vytauto Didžiojo tilto prieigose bus įrengtos papildomos eismo juostos, kurios pagerins susisiekimą tiek su Marvele, tiek su miesto centru, taip pat atnaujinti tilto turėklai, išvalyti deformaciniai pjūviai, pėsčiųjų zonoje ir važiuojamojoje dalyje sutvarkyti įtrūkiai. Dėmesio sulauks ir į tiltą vedanti Veiverių gatvė – įkalnėje bus sutvirtinti gatvės pagrindai, paklota naują asfaltbetonio danga.

„Šiuos darbus anksčiau ar vėliau vis tiek reikės padaryti. Geriausia tai daryti vasaros viduryje, kai daugiausiai žmonių atostogauja ir eismas mieste būna pats mažiausias. Nepatogumų uždarius tiltą ir jo prieigas tikrai bus. Bet tik tokiu būdu viską galime padaryti per keturias savaites. Jei remonto metu leistume automobiliams važiuoti tiltu, darbai užsitęstų iki rudens“, – teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams