Kauniečiai sudvejojo: įdomu, kas liks kaltas?

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį avarijos Utenos ir Kalniečių gatvių sankryžoje nepavyko išvengti policijos ekipažui. Tarp kauniečių užvirė diskusija dėl kaltininko – ar pareigūnai pripažins sukėlę eismo įvykį, jei vis dėlto kalti jie?

Nesmarkaus incidento nuotrauka socialiniuose tinkluose pasidalinta antradienio rytą, apie 10 val. Joje matyti du „Audi“ automobiliai: vienas senesnio modelio, kitas – žymėtas skiriamaisiais policijos ženklais, apgadinta priekine dalimi.

„Įdomu, kas kaltas bus“, – internetinėje diskusijoje svarstė kauniečiai. Kiti besijuokdami siūlė spėti, o vienas gyventojas įgarsino kitų nutylėtą mintį: „Ar policijas būna kada kalta?“

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, pesimistinės prognozės visgi neišsipildė. Pašnekovas patvirtino, kad šioje vietoje užfiksuotas techninis eismo įvykis, kurio metu žmonės nenukentėjo.

Nelaimėje sudalyvavo policijos ekipažas, kuris į iškvietimą neskubėjo – švyturėliai ir garsinis signalas buvo išjungti. Budėtojas nurodė, kad dėl eismo įvykio kalti policijos pareigūnai.

Tuo metu kauniečiai nepraleido progos palyginti ir senos bei naujos „Audi“ atsparumo smūgiams. „Ką reiškia sena „Audi“ – nei įbrėžimo, o nauja be viso buferio“, „nusipoliruos ir nebus nei ženklo“ – juokėsi žmonės.

„Reiškia tai, kad naujų automobilių priekiai turi specialiai padarytas gniuždymo zonas, kad smūgio metu visa energija būtų sugeriama ir sunaudojama susilankstymui priekio. Todėl visada į galą „įkalęs“ priekį sumalsi, o galui nieko nebus“, – automobilių konstrukcijos ir fizikos ypatumais pasidalijo diskusijos dalyvis.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas ruošiasi pranešti blogą žinią: drastiškai augs šiukšlių išvežimo kainos

Kauno „Akropolyje“ vis dar neveikia „Maxima“ ir dalis kitų parduotuvių

Keturženklio kyšio paėmimu įtariamam Kauno pareigūnui - pratęstas suėmimas

Petrašiūnų žiede keičiama eismo tvarka

Kauniečiams bus pristatomi šimtamečių ąžuolų išsaugojimo darbai

Pareigūnų vaizdo įraše - girto „Mercedes-Benz“ vairuotojo gaudynės po visą Kauną

Kaunietis įspėja mamas su mažais vaikais: Kleboniškio miške būkite atsargios

Kauno „Akropolyje“ keturias dienas karaliaus pulas

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą