Kauniečiai sudvejojo: įdomu, kas liks kaltas?

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį avarijos Utenos ir Kalniečių gatvių sankryžoje nepavyko išvengti policijos ekipažui. Tarp kauniečių užvirė diskusija dėl kaltininko – ar pareigūnai pripažins sukėlę eismo įvykį, jei vis dėlto kalti jie?

Nesmarkaus incidento nuotrauka socialiniuose tinkluose pasidalinta antradienio rytą, apie 10 val. Joje matyti du „Audi“ automobiliai: vienas senesnio modelio, kitas – žymėtas skiriamaisiais policijos ženklais, apgadinta priekine dalimi.

„Įdomu, kas kaltas bus“, – internetinėje diskusijoje svarstė kauniečiai. Kiti besijuokdami siūlė spėti, o vienas gyventojas įgarsino kitų nutylėtą mintį: „Ar policijas būna kada kalta?“

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, pesimistinės prognozės visgi neišsipildė. Pašnekovas patvirtino, kad šioje vietoje užfiksuotas techninis eismo įvykis, kurio metu žmonės nenukentėjo.

Nelaimėje sudalyvavo policijos ekipažas, kuris į iškvietimą neskubėjo – švyturėliai ir garsinis signalas buvo išjungti. Budėtojas nurodė, kad dėl eismo įvykio kalti policijos pareigūnai.

Tuo metu kauniečiai nepraleido progos palyginti ir senos bei naujos „Audi“ atsparumo smūgiams. „Ką reiškia sena „Audi“ – nei įbrėžimo, o nauja be viso buferio“, „nusipoliruos ir nebus nei ženklo“ – juokėsi žmonės.

„Reiškia tai, kad naujų automobilių priekiai turi specialiai padarytas gniuždymo zonas, kad smūgio metu visa energija būtų sugeriama ir sunaudojama susilankstymui priekio. Todėl visada į galą „įkalęs“ priekį sumalsi, o galui nieko nebus“, – automobilių konstrukcijos ir fizikos ypatumais pasidalijo diskusijos dalyvis.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas