Europarlamentaras A. Guoga: „Kaunas aria už Lietuvą, Guoga aria už Kauną“

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjančių Europos Parlamento rinkimų karštinę vis labiau jaučia ir kauniečiai. Šįryt gyventojai skirtingose miesto vietose pastebėjo gana provokuojančias reklamines iškabas. Jose antrosios kadencijos siekiantis europarlamentaras Antanas Guoga skelbia savo pažadą Kaunui.

Ryškūs lauko reklamos stendai su politiko atvaizdu iškilo Nuokalnės gatvėje važiuojant Varnių tilto link ir Taikos prospekte, netoli sankryžos su A. Baranausko gatve. Juose žinomas verslininkas ir mecenatas nedviprasmiškai pareiškia, kad „Kaunas aria už Lietuvą, Guoga aria už Kauną“.

Paklaustas apie tokį drąsų rinkimų kampanijos ėjimą, europarlamentaras prisipažino jaučiantis didelius sentimentus Kaunui, kur gimė ir praleido bemaž visą savo vaikystę. A. Guoga mokėsi Kauno „Saulės“ gimnazijoje, o sulaukęs 11 metų išvyko gyventi pas mamą į Australiją. Nostalgija gimtajam miestui paskatino jį tiesiogine žinute kreiptis į kauniečius.

A. Guoga / R. Tenio nuotr.

„Jaučiu sentimentus ne tik Laisvės alėjai, Vytauto parkui ar rotušei, bet ypač – Kauno dvasiai, kuri reiškia gerokai daugiau nei fizinės miesto ribos. Nebijau pasakyti, kad turiu ir kauniečio mentaliteto – nuolat judėti pirmyn, ieškoti galimybių ir didžiuotis savo miestu, savo šalimi. Man visada patiko tie, kurie stengiasi, neužmiega ant laurų. Kurie įsikimba į tikslą ir jo nepaleidžia. Kai tikslas juda pirmyn, dantimis jo įsikandęs juda iš paskos. Kaunas, kaip miestas, kopia aukštyn, net asfaltas rūksta. Žiūrėk, ko gero, jau ketvirtas Baltijos šalių miestas. Dar truputį ir pralenks Taliną. Bet ne tikslas svarbiausia. Ne tai, ar tu pirmas, antras, ar trečias. O tai, kad tu nuolat stengiesi būti geresnis. Jei ne už kitus – tai už save vakar. Taip tu neši naudą ne tik sau, bet ir šeimai, draugams, miestui ar visai Lietuvai. Štai, ką aš turiu omeny, sakydamas, kad Kaunas aria už Lietuvą. Todėl ir aš, net jei būsiu vienas, arsiu už Kauną. Kauniečiai,

galiu pažadėti, neturėsit geresnio savo europarlamentaro negu Antanas“, – užtikrintai kalbėjo A. Guoga.

Ilgametis Lietuvos sporto rėmėjas apie savo ištikimybę Kaunui neseniai priminė karštai palaikydamas „Žalgirį“ Eurolygos ketvirtfinalio kovose. Tuo pat metu jis ėjo prezidento pareigas principinių kauniečių varžovų – Vilniaus „Ryto“ – klube. Atsakydamas į grupelės sostinės ekipos aistruolių išsakytą aršią kritiką, A. Guoga neslėpė, kad “Žalgiris” yra svarbiausia Lietuvos komanda ir svarbiose varžybose ją palaikyti turi kiekvienas lietuvis, todėl šių vertybių neketinąs išduoti ir dabar.

A. Guoga / R. Tenio nuotr.

Pašnekovas tiki savo sėkme gegužės 26 d. vyksiančiuose EP rinkimuose ir neabejoja, kad sulauks tvirto kauniečių palaikymo. Buvęs profesionalus pokerio žaidėjas A. Guoga iš prigimties yra azartiškas, tačiau savo šansus vertina objektyviai.

Pasak jo, kol kas Europos parlamento kampanijoje Kaune trūksta ryškių asmenybių bei kauniečių pasitikėjimo EP vertų lyderių. Jie galėtų kurie užtikrinti deramą atstovavimą aukščiausiu lygiu, formuojant Lietuvai palankią Europos politiką. Antanas Guoga turi rinkėjų pasitikėjimą – ankstesniuose EP rinkimuose 2014 m. jis buvo vienas iš daugiausia pirmumo balsų gavusių kandidatų (beveik 98 tūkst.).

Europarlamentaras teigia turįs nebaigtų darbų, kuriuos yra pasirengęs tęsti, o taip pat nestokoja ambicijų įgyvendinti naujas idėjas. Plačiau sužinoti apie savo iniciatyvas ir veiklą Europos Parlamente jis kviečia asmeninėje interneto svetainėje antanasguoga.lt.

Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos centro partijos rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 2019/05/13 – LCP/AG.

126 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susidūrimas Partizanų gatvėje – į įvykio vietą skubėjo medikai

L. Norkevičienė, D. Zvonkus ir LSMU choras „Neris“ siunčia jausmingą žinutę kauniečiams

Jonavos gatvėje kaunietis negalėjo ramiai praeiti pro dviratį

P. Motiejūnas apie „Žalgirio“ viltis palaidojusį sprendimą: iš esmės net nebalsavome

Oro uostuose ir pasienyje netikrins dėl koronaviruso: atvykstantieji turės tirtis mobiliuosiuose punktuose

Kauno pareigų laimikis: vairuotojas „užmiršęs“ saugų greitį mieste lėkė lyg magistralėje

Teismas nušalino 3 Kauno pareigūnus įtariamus paėmus kyšį

Vyriausybė paskirstė virš 30 milijonų eurų kelių projektams

Darbdaviai per karantiną buvo dosnūs: 23 įmonės darbuotojams mokėjo daugiau nei 10 tūkst. eurų

A. Veryga: karantiną bus siūloma tęsti