Europarlamentaras A. Guoga: „Kaunas aria už Lietuvą, Guoga aria už Kauną“ – Kas vyksta Kaune

Europarlamentaras A. Guoga: „Kaunas aria už Lietuvą, Guoga aria už Kauną“

R. Tenio nuotr.

Artėjančių Europos Parlamento rinkimų karštinę vis labiau jaučia ir kauniečiai. Šįryt gyventojai skirtingose miesto vietose pastebėjo gana provokuojančias reklamines iškabas. Jose antrosios kadencijos siekiantis europarlamentaras Antanas Guoga skelbia savo pažadą Kaunui.

Ryškūs lauko reklamos stendai su politiko atvaizdu iškilo Nuokalnės gatvėje važiuojant Varnių tilto link ir Taikos prospekte, netoli sankryžos su A. Baranausko gatve. Juose žinomas verslininkas ir mecenatas nedviprasmiškai pareiškia, kad „Kaunas aria už Lietuvą, Guoga aria už Kauną“.

Paklaustas apie tokį drąsų rinkimų kampanijos ėjimą, europarlamentaras prisipažino jaučiantis didelius sentimentus Kaunui, kur gimė ir praleido bemaž visą savo vaikystę. A. Guoga mokėsi Kauno „Saulės“ gimnazijoje, o sulaukęs 11 metų išvyko gyventi pas mamą į Australiją. Nostalgija gimtajam miestui paskatino jį tiesiogine žinute kreiptis į kauniečius.

A. Guoga / R. Tenio nuotr.

„Jaučiu sentimentus ne tik Laisvės alėjai, Vytauto parkui ar rotušei, bet ypač – Kauno dvasiai, kuri reiškia gerokai daugiau nei fizinės miesto ribos. Nebijau pasakyti, kad turiu ir kauniečio mentaliteto – nuolat judėti pirmyn, ieškoti galimybių ir didžiuotis savo miestu, savo šalimi. Man visada patiko tie, kurie stengiasi, neužmiega ant laurų. Kurie įsikimba į tikslą ir jo nepaleidžia. Kai tikslas juda pirmyn, dantimis jo įsikandęs juda iš paskos. Kaunas, kaip miestas, kopia aukštyn, net asfaltas rūksta. Žiūrėk, ko gero, jau ketvirtas Baltijos šalių miestas. Dar truputį ir pralenks Taliną. Bet ne tikslas svarbiausia. Ne tai, ar tu pirmas, antras, ar trečias. O tai, kad tu nuolat stengiesi būti geresnis. Jei ne už kitus – tai už save vakar. Taip tu neši naudą ne tik sau, bet ir šeimai, draugams, miestui ar visai Lietuvai. Štai, ką aš turiu omeny, sakydamas, kad Kaunas aria už Lietuvą. Todėl ir aš, net jei būsiu vienas, arsiu už Kauną. Kauniečiai,
galiu pažadėti, neturėsit geresnio savo europarlamentaro negu Antanas“, – užtikrintai kalbėjo A. Guoga.

Ilgametis Lietuvos sporto rėmėjas apie savo ištikimybę Kaunui neseniai priminė karštai palaikydamas „Žalgirį“ Eurolygos ketvirtfinalio kovose. Tuo pat metu jis ėjo prezidento pareigas principinių kauniečių varžovų – Vilniaus „Ryto“ – klube. Atsakydamas į grupelės sostinės ekipos aistruolių išsakytą aršią kritiką, A. Guoga neslėpė, kad “Žalgiris” yra svarbiausia Lietuvos komanda ir svarbiose varžybose ją palaikyti turi kiekvienas lietuvis, todėl šių vertybių neketinąs išduoti ir dabar.

A. Guoga / R. Tenio nuotr.

Pašnekovas tiki savo sėkme gegužės 26 d. vyksiančiuose EP rinkimuose ir neabejoja, kad sulauks tvirto kauniečių palaikymo. Buvęs profesionalus pokerio žaidėjas A. Guoga iš prigimties yra azartiškas, tačiau savo šansus vertina objektyviai.

Pasak jo, kol kas Europos parlamento kampanijoje Kaune trūksta ryškių asmenybių bei kauniečių pasitikėjimo EP vertų lyderių. Jie galėtų kurie užtikrinti deramą atstovavimą aukščiausiu lygiu, formuojant Lietuvai palankią Europos politiką. Antanas Guoga turi rinkėjų pasitikėjimą – ankstesniuose EP rinkimuose 2014 m. jis buvo vienas iš daugiausia pirmumo balsų gavusių kandidatų (beveik 98 tūkst.).

Europarlamentaras teigia turįs nebaigtų darbų, kuriuos yra pasirengęs tęsti, o taip pat nestokoja ambicijų įgyvendinti naujas idėjas. Plačiau sužinoti apie savo iniciatyvas ir veiklą Europos Parlamente jis kviečia asmeninėje interneto svetainėje antanasguoga.lt.

Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos centro partijos rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. 2019/05/13 – LCP/AG.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.