Operaciją surengę pareigūnai kaunietį prigriebė vidury veiksmo – Kas vyksta Kaune

Operaciją surengę pareigūnai kaunietį prigriebė vidury veiksmo

VSAT nuotr.

Pagėgių pasieniečiai Kaune esančiuose garažuose bei gyvenamosiose patalpose aptiko didelį kiekį akcizais apmokestinamų produktų. Pareigūnams įkliuvo kaunietis su tūkstančiais pakelių kontrabandinių rūkalų ir šimtais litrų nelegalaus alkoholio.

Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai surengė operaciją garažų masyve Kaune. Kaip skelbiama VSAT pranešime, jos metu buvo sulaikytas 56-erių Kauno gyventojas, kuris į automobilį „Toyota Avensis“ krovė 1000 pakelių cigarečių „NL New Line American Blend Full Flavour“ be akcizo ženklų.

Pagėgių pasieniečiai patikrino garažą, prie kurio darbavosi kaunietis. Jame VSAT pareigūnai aptiko dar 23 500 pakelių tokios pat rūšies cigarečių bei 45 litrus skysčio, supilstyto į 5 litrų talpas ir turinčio stipraus alkoholio kvapą. Ten pat buvo aptikti 108 litriniai buteliai alkoholio su etiketėmis „Akvadiv Deluxe“ be akcizo ženklų.

Apžiūrint įvykio vietą nustatyta, kad 56-erių kaunietis taip pat naudojasi šalia esančiu garažu, todėl pasieniečiai atliko kratą ir ten. Garaže VSAT pareigūnai rado dar 191 litrą to paties alkoholio su etiketėmis „Akvadiv Deluxe“ be akcizo ženklų bei 16 119 pakelių įvairių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Dar viena krata Pagėgių rinktinės pareigūnų buvo atlikta sulaikyto kauniečio gyvenamojoje vietoje. Ten rasti 1367 pakeliai įvairių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis ir 260 pakelių cigarečių be banderolių.

Iš viso šio Kaune surengto reido metu Pagėgių pasieniečiai aptiko 42 246 pakelius nelegalių rūkalų, 45 litrus stiprų alkoholio kvapą turinčio skysčio ir 299 litrus alkoholio su etiketėmis „Akvadiv Deluxe“.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir dėl neteisėto alkoholio laikymo, gabenimo ar realizavimo VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti – kaunietį pasieniečiai po apklausos paleido.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA