Kauno „Žalgiris“ dviženkliu pranašumu įveikė „Rytą“

Delfi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezonas baigtas nugalėtojų titulą ginančio Kauno „Žalgirio“ įtikinama pergale prieš Vilniaus „Rytą“. Žaliai balti atitrūko antrame kėlinyje ir dviženklį pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei svečius iš sostinės įveikė 91:75.

Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 21:17.

Antro kėlinio pradžioje ekipas skyrė dar vos keli taškai, tačiau aukštesnę pavarą puolime įjungęs „Žalgiris“ sparčiai augino pranašumą.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ pirmavo net 53:30.

Tiesa, geras žaliai baltų nuotaikas temdė Artūro Milaknio trauma.

Antro ketvirčio pradžioje gynėjas nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė kairiąją koją.

Aikštę Artūras paliko stipriai šlubuodamas. Panašu, kad gynėjo šį vakarą ant parketo nebeišvysime.

Įpusėjus trečiam ketvirčiui ekipas skyrė 15 taškų – 64:49.

„Žalgiris“ neleido suabejoti savo pranašumu ir iškovojo pergalę 91:75.