Dalis Kauno gyventojų ir parduotuvių liko be elektros (atnaujinta)

Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio pavakarę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai ėmė trimituoti, kad dalyje Dainavos mikrorajono sutriko elektros tiekimas. Kol kas neaišku, kada gedimas bus pašalintas.

„Kas nutiko su elektros tiekimu Kauno Dainavos rajone? Daugelyje namų, parduotuvėse staiga dingo elektra. Niekas nieko nežiūri ir neaišku, kada elektra bus grąžinta“, – apie 17.30 val. rašė portalo skaitytojas.

Kita kaunietė teigė, kad elektros nėra kone kas antrame name, tiekimas nutrūko apie 17 val. „Vieni butai turi, kiti ne… Kituose namuose klausiau – vieni turi, kiti irgi ne“, – sakė moteris.

Interaktyvaus „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) atjungimų žemėlapio duomenimis, gedimas įvyko 16.55 val. Dainavoje ir Gričiupyje elektra atjungta apie 3500 vartotojų.

Prisiskambinus bendruoju ESO klientų aptarnavimo numeriu, konsultantė „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad bent jau kalbant apie Pramonės prospekte nutrūkusį elektros tiekimą, gedimas užfiksuotas transformatorinėje .

Dispečeriai apie jį informuoti, tačiau dar nenustatytas gedimo pašalino laikas. „Vidutiniškai gedimai likviduojami per dvi valandas, darbininkai pasistengs apsisukti kaip galima greičiau“, – sakė ESO darbuotoja.

Dėl elektros energijos tiekimo trikdžių „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su ESO atstovu žiniasklaidai Tomu Kavaliausku. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Atnaujinta 18.32 val.

Apie 18 val. T. Kavaliauskas informavo, kad Kaune vienu metu įvyko gedimas trijose požeminėse elektros linijose, be elektros liko maždaug 5 tūkst. kauniečių. Avarijų šalinimui pasitelktos Kauno ir Kauno r. operatyvinės ESO brigados. Inžinieriai dirba, kad elektros tiekimas būtų atkurtas kuo skubiau – viliamasi artimiausiu laiku atkurti elektros tiekimą Kauno gyventojams.

„ESO atsiprašo klientų, kurie šiuo metu patiria nepatogumų ir namuose bei darbuose neturi elektros energijos. Apie gedimus gyventojai raginami pranešti nemokamu ESO gedimų registravimo telefonu – 1852“, – pridūrė ESO atstovas žiniasklaidai.

Visgi jau po keliolikos minučių T. Kavaliauskas pranešė ESO inžinierius informavus, kad gedimas pašalintas. Tai patvirtino ir „Kas vyksta Kaune“ rašę kauniečiai – elektra Dainavoje atsirado maždaug 18 val.

29 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pravieniškėse - neregėtas Kauno nusikalstamo pasaulio lyderių išpuolis

Birželio 23-iosios gatvėje - du eismo įvykiai: pėsčiųjų perėjoje partrenktas vaikas

Nuo pirmadienio Aleksoto tiltu atnaujinamas eismas: kokios naujovės lauks?

Eiguliuose laikinai stabdomas karšto vandens tiekimas

Kauno apskrityje nuo meningokoko mirė moteris

Kauno paveikslų galerijai – naujas pavadinimas

Kauno klinikose - socialiai jautrios parodos atidarymas: apsilankė prezidento žmona

Naktinių linksmybių verslo užkaboriai Kaune slėpė 75 tūkst. eurų

Pasitikėjimą Seime pasitikrinęs S. Skvernelis kalba apie naujus ministrus ir mokesčius

Garažų ir Taikos gatvių sankryžoje – „Ford“ automobilis ant stogo