Fiksuoja kaunietis: Velykų parkavimo ypatumai miesto centre

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šventinį sekmadienį į Kauno centrą patraukę gyventojai negalėjo patikėti kai kurių vairuotojų įžūlumu. Kaunietis užfiksavo brangų „Mercedes-Benz“, paliktą tiesiog vidury Rotušės aikštės.

„Velykų parkavimo ypatumai“, – lakoniškai šį sekmadienį, apie 11.30 val., Senamiestyje įamžintą vaizdą nusakė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas. Nuotraukoje – kone viduryje Rotušės aikštės „priparkuotas“ apynaujis „Mercedes-Benz S63 AMG“.

Nėra jokios abejonės, paprastas mirtingasis su kokiu „Golfu“ tokios vietos negautų – įvažiuoti į aikštę pajėgus tik „pastiprintas“ „Mersas“ su 5,5 l darbinio tūrio turbinine V8 jėgaine.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad visi keturi Rotušės aikštės kampai pažymėti kelio ženklais „Pėsčiųjų takas“, tad motorinės transporto priemonės čia įvažiuoti negali.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, visgi, nurodė, kad apie automobilių statymo pažeidimus pirmoje dienos pusėje nepranešta. Pareigūnų duomenimis, į Velykų pamaldas plūdę kauniečiai transporto priemones parkavo tvarkingai.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

150 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų

Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje esantys sklypai ir pastatai atsidūrė Karbauskių rankose

Kaune dirbusiai aplinkos viceministrei - blogos žinios

Sekmadieniais alkoholiu siūloma leisti prekiauti ilgiau

Kauną skalbiantis lietus vėl stabdo darbus Žemaičių gatvėje: ar spės užbaigti iki rugsėjo?

Žiauraus moters nužudymo Kaune byla keliauja į teismą

Painiava dėl Lampėdžio kranto linijos ties V. Matijošaičio verslo valdomais sklypais: kas meluoja?

Kauno policija prašo pagalbos: užsipylė kuro ir išvažiavo

Antradienį popiet Lakūnų pl. rastas moters kūnas