Fiksuoja kaunietis: Velykų parkavimo ypatumai miesto centre

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šventinį sekmadienį į Kauno centrą patraukę gyventojai negalėjo patikėti kai kurių vairuotojų įžūlumu. Kaunietis užfiksavo brangų „Mercedes-Benz“, paliktą tiesiog vidury Rotušės aikštės.

„Velykų parkavimo ypatumai“, – lakoniškai šį sekmadienį, apie 11.30 val., Senamiestyje įamžintą vaizdą nusakė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas. Nuotraukoje – kone viduryje Rotušės aikštės „priparkuotas“ apynaujis „Mercedes-Benz S63 AMG“.

Nėra jokios abejonės, paprastas mirtingasis su kokiu „Golfu“ tokios vietos negautų – įvažiuoti į aikštę pajėgus tik „pastiprintas“ „Mersas“ su 5,5 l darbinio tūrio turbinine V8 jėgaine.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad visi keturi Rotušės aikštės kampai pažymėti kelio ženklais „Pėsčiųjų takas“, tad motorinės transporto priemonės čia įvažiuoti negali.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, visgi, nurodė, kad apie automobilių statymo pažeidimus pirmoje dienos pusėje nepranešta. Pareigūnų duomenimis, į Velykų pamaldas plūdę kauniečiai transporto priemones parkavo tvarkingai.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

150 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaune sklando „Kiemų šventės“ nuotaika: soborą apsupo vaišėmis nukrauti stalai (foto)

„Lietkabelį“ sutriuškinęs „Žalgiris“ - LKL finale

Susitikimas su Kauno pareigūnais: „švariems“ vairuotojams - dovanos

Šilainiai ir Vilijampolė gyvena sausroje: ieškoma išeičių, kaip tiekti geriamąjį vandenį

Iš Švč. Sakramento bažnyčios dingę sakralūs kūriniai - surasti

Penktadienis - paskutinė išankstinio balsavimo diena

Naujas akcentas Kauno centre: ant sienos įsikūrė „Šviesos nešėjas“

Medikų sujudimas Birštone: kas vyksta?

„Sodra“ nutraukė pensijų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą

„Dragūnų“ trasą ruošiasi išbandyti ir kariškas automobilis