Pirmą kartą vyks unikali „Šeimų diena“ – džiugins veiklų įvairovė

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kačerginės „Nemuno žiedas“ gegužės 10 dieną pritrauks ne tik automobilių mėgėjus, čia įvyks netradicinis ir daug įvairios veiklos žadantis renginys – „Šeimų diena“.

Antrą gegužės penktadienį nuo 16:00 val. Kačerginėje bus skrodžiamas oras, gaus padangos, bus atliekamos cheminės reakcijos, o kur dar veikla patiems mažiausiems, rašoma pranešime spaudai.

Plačiau tariant, bus galima pamatyti aviacijos šou, dronų lentynes, sportinių automobilių ekspoziciją, Lietuviškų formulių parodą, iš oro baliono apžiūrėti „Nemuno žiedo“ trasą,  iš arti susipažinti su karine technika bei policijos automobiliais ir jų turima įranga, pamatyti ,„Drift“ automobilių bei motociklininkų šou ir galiūnų pasirodymus.

Visi norintys galės išbandyti kartingus, bagius, ,,Skid-car“ automobilį bei iš arti susipažinti su „Nemuno žiedo“ veikla.

Mažųjų renginio dalyvių lauks nepamirštamus įspūdžius sukeliantys batutai, laipiojimo siena „Miegantys drambliai“. Renginyje dėmesį trauks ir mokslininkų šou, kur KTU studentų mokslinė draugija supažindins vaikus su cheminėmis reakcijoms ir kai kurias leis padaryti patiems.

Tėveliams gera žinoti, kad jo vaikas išmano bei supranta eismo taisykles, todėl viso renginio metu veiks „Saugaus eismo klasė“ kurią pristatys Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Moksleivių techninės kūrybos centras leis apžiūrėti radijo bangomis valdomus raketų modelius. O pasaulio čempionas Donatas Paužuolis pagal muziką atliks akrobatinius radijo bangomis valdomo lėktuvo pasirodymus.

Renginio pabaigoje lauks šventiniai fejerverkai.

76 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune sklando „Kiemų šventės“ nuotaika: soborą apsupo vaišėmis nukrauti stalai (foto)

„Lietkabelį“ sutriuškinęs „Žalgiris“ - LKL finale

Susitikimas su Kauno pareigūnais: „švariems“ vairuotojams - dovanos

Šilainiai ir Vilijampolė gyvena sausroje: ieškoma išeičių, kaip tiekti geriamąjį vandenį

Iš Švč. Sakramento bažnyčios dingę sakralūs kūriniai - surasti

Penktadienis - paskutinė išankstinio balsavimo diena

Naujas akcentas Kauno centre: ant sienos įsikūrė „Šviesos nešėjas“

Medikų sujudimas Birštone: kas vyksta?

„Sodra“ nutraukė pensijų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą

„Dragūnų“ trasą ruošiasi išbandyti ir kariškas automobilis