Išskirtinė savaitgalio programa mažiems ir dideliems (renginių apžvalga)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalio renginiuose lauks įspūdinga programa gyvos muzikos ir meno mėgėjams, o šeimoms nuobodžiauti tikrai neteks – „Lego“ renginys ir miesto festivalis paruošė neeilinę programą mažiems ir dideliems.

Šeštadienį, balandžio 6 d.,

12 valandą dviračių sezono pradžią skelbs masiškos riedynės, tad griebkite dviračius arba riedlentes ir prisistatykite į Nemuno salą.

Ikonomis tapę „Lego“ personažai jau pakeliui į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ – balandžio 6-28 d. visi kviečiami apsilankyti tarptautiniame „Lego“ festivalyje. Organizatoriai žada ne tik gerą nuotaiką ir emocijas, bet ir įdomią veiklą mažiems, ir dideliems.

Šeimoms veiklos tikrai netrūks – Miesto festivalis šeimai „Family Fest“ paruošė programą, praturtintą virtualia tikrove, šokiais, tapyba ant drabužių bei veido bei dar daugiau veiklų, skirtų visai šeimai.

Vaikai taip pat laukiami spektaklyje „Žiogas Zigmas Žalgirio mūšyje“, kuris vyks Kauno valstybiniame lėlių teatre, 12 valandą.

LIetuviškos muzikos fanai laukiami grupės „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ koncerte, kuris prasidės 19 valandą. Kultiniu tapusio muzikinio kolektyvo kocertą “Tvanas Balaganas“ išgirsti galėsite „Renginių Oazėje“, o kitokio muzikos skonio savininkai 19 valandą laukiami akustiniame vakare su Gabriele Navikauskaite ir Ramūnu Čepauskiu.

Sekmadienį, balandžio 7 d.,

Mažieji vis dar galės apsilankyti „Lego“ festivalyje arba 12 valandą užsukti į pabėgimo kambarį „Mumija“ – edukacinę ir atradimų kupiną galvosūkių erdvę. Čia siūloma išskirtinė ir įdomi pramoga mažiesiems tyrinėtojams.

Meno mėgėjai laukiami nemokamoje tapytojos Jasinskaitės-Bobinos personalinė tapybos darbų paroda „Švelnumas“ ir Valentino Jankauskio parodoje „Fotografijos paveikslai“ . Apsilankykite nemokamai!

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune atidarytos užkandinės savininkų idėja sužavėjo ne vieną: pinigus siunčia net iš Aliaskos

Nemune apvirto baidare plaukę žmonės

Kaunietis E. Riabko po atkaklios kovos apgynė čempiono titulą

Kauno tarnybos šoko ant kojų dėl radiacijos

Dėl žiauraus nužudymo kalintis buvęs policininkas liks už grotų

Kaune yra vieta, kur laiką rodo pats žmogus

Kauno policija prašo pagalbos: dingo senyvo amžiaus moteris

Danas Rapšys pasaulio čempionate liko greta prizininkų pakylos

Aplinkos ministras: žemės ūkio technikos apmokestinti nereikėtų

Kaune pirmieji išbandė kauniečių sukurtą technologiją: stebėjo miesto bites