Smarkus smūgis Panemunėje: į nelaimės vietą išsiųsti medikai

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį popiet stipriai apdaužyti automobiliai užtvėrė Smetonos alėją. Susidūrimas buvo toks smarkus, kad mašinų dalys pabiro keliolikos metrų spinduliu, vienas automobilis nulėkė nuo važiuojamosios dalies.

Šiek tiek po 15 val. kauniečiai socialiniame tinkle pasidalino eismo įvykio Smetonos alėjoje nuotraukomis. Čia smarkiai apgadinti du automobiliai – nuo kėbulo atitrūkusios jų dalys pažiro gatvėje, o „Volkswagen“ po susidūrimo užlėkė ant šaligatvio.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad medikus į nurodytą vietą policija iškvietė apie 15.45 val.

Greitosios pagalbos stoties duomenimis, Smetonos alėjoje susidūrė dvi transporto priemonės. Medikų prireikė vienam vyriškiui – pašnekovės žiniomis, jis sąmoningas, daugiau apie patirtus sužalojimus šiuo metu nežinoma.

Su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojais „Kas vyksta Kaune“ susisiekti kol kas nepavyko. Smetonos alėjoje tuo metu stoja eismas, čia gali tekti užtrukti spūstyje.

Papildyta 16.23 val.

Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė patvirtino, kad apie 15 val. Smetonos alėjoje avarijoje sudalyvavo „Volkswagen“ ir „Volvo“ automobiliai.

Vairuotojai nesutarė dėl kaltės, dėl to įvykio aplinkybes aiškinosi pareigūnai. Vienam žmogui svaigo galva – jam ir buvo iškviestas medikų ekipažas.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo

Skaudi avarija stabdo eismą Kauno centre