Iš anksto balsavęs V. Matijošaitis iš rinkimų stebėtojos sulaukė pastabos

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį iš anksto savivaldos rinkimuose balsavęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako tikintis, kad jo komitetas laimės tvirtą daugumą, tačiau sako prognozuoti nenorintis.

„Nespėliokime, pažiūrėkime, kaip pasirinks žmonės“, – paklaustas, ar mano, jog reikės antrojo turo mero rinkimuose, sakė V. Matijošaitis.

„Kiekvieną gali išrinkti, pasirinkti žmonės. Čia ne mano valia – kaip bus, taip bus“, – apie galimus konkurentus pridūrė jis.

Su „Vieningo Kauno“ komitetu rinkimuose dalyvaujantis V. Matijošaitis norėtų, kad jo bendražygiai taryboje sudarytų daugumą ir koalicijos sudaryti nereikėtų.

Su savo drauge Loreta Stonkiene balsuoti atėjęs V. Matijošaitis iš rinkimų stebėtojos sulaukė pastabos, kad užėjo su ja į vieną kabiną.

„Čia tokia smulkmena… Gali filosofiškai žiūrėti, kad įėjome dviese, galima žiūrėti, kad aš laukiau prie durų. Jeigu lova sugebi pasidalinti, tai viskuo gali dalintis“, – situaciją komentavo Kauno meras.

Trečiadienį iš anksto balsavo ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis.  Jis tikisi apie 300 partijos atstovų savivaldybių tarybose. „Manau, apie 300 tarybose. Manau, kad išlošime ir balsų prasme. Dėl merų sunkiau paskaičiuoti, nes nulems, kas papuls į antrąjį turą“, – žurnalistams Kauno savivaldybėje sakė R. Karbauskis.

Šiaulių rajono savivaldybės rinkimuose balsavęs politikas sako, kad pasirinkimas nebuvo labai didelis. „Tikiuosi, kad mes ten nesunkiai laimėsime“, – sakė jis.

R. Karbauskio teigimu, nėra partijų, su kuriomis „valstiečiai“ negalėtų dirbti savivaldybių tarybose, nes jose, pasak politiko, situacija dažnai būna kitokia nei nacionalinėje politikoje.

„Šiandien pasakyti su kuo nebūtų galima dirbti, aš nedrįsčiau“, – kalbėjo R. Karbauskis. Kaune Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga remia dabartinio Kauno mero Visvaldo Matijošaičio kandidatūrą.

„Mes tuo įvykiu, jei Kauno meras V. Matijošaitis laimės rinkimus, džiaugsimės kaip bet kurio savo mero laimėjimu“, – sakė jis.

R. Karbauskis mano, kad „valstiečiams“ turėtų sektis tose savivaldybėse, kur partija dominavo ir turėjo merus šią kadenciją, tarp jų – Ignalinos, Šiaulių ir Panevėžio rajonai.

„Tai, kad mes dirbome tuos du su puse metų nacionaliniame lygyje padės mūsų savivaldybių tarybų kandidatams pasiekti gerus rezultatus“, – kalbėjo R. Karbauskis.

54 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Lankytojams suteikta dar viena galimybė pamatyti uždaromą Kauno tunelį

R. Karbauskis apsisprendė, kurį kandidatą į prezidentus siūlys remti „valstiečiams“

M. Tyla įvardijo, koks buvo J. Veklenko „Eurovizijos“ biudžetas

Šančių gyventojus išgąsdino pasirodę sunkvežimiai

Karaliaus Mindaugo prospekte rengiamas draugiškas policijos reidas

Masinis sujudimas tęsiasi - fiksuojama didžiulė kauniečių eilė prie geležinkelio stoties

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį