Kaunietę šokiravo kainų politika: „Taip pritaiko nuolaidas“

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietę papiktino kainų politika Savanorių prospekte, Kaune, esančioje „Iki“ parduotuvėje. Žvilgtelėjusi į apsipirkimo čekį, moteris pastebėjo nesutapimą dėl nustatytos sumos už prekę. Tačiau pasiteiravus, kodėl taip įvyko, prekybos centro atstovų atsakymas nustebino dar labiau.

„Taip pritaiko nuolaidas, kad net kaina neatitinka“, – apmaudo neslepia „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja. Minėtoje parduotuvėje pirkusi Bri sūrį „President“ su graikiniais riešutais, kaunietė pastebėjo, jog produkto kaina už kilogramą yra gerokai didesnė nei turėtų būti.

Apsipirkimo čekyje nurodyta suma už kilogramą – 9,99 euro, o ant produkto pakuotės matyti mažesnė kaina – 7,99 euro už kilogramą. Taigi, nepastebėti dviejų eurų prieaugio tiesiog neįmanoma. Šiuo atveju 5o procentų nuolaida buvo pritaikyta prekybininkų, o ne pirkėjos naudai.

Mažesnė to paties produkto kaina / Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.

„Turėjo būti pritaikyta 50 procentų nuolaida nuo 7,99 sumos už kilogramą, bet kadangi savaitgalį sūriui buvo taikoma 20 proc. nuolaida, todėl pritaikė būtent pagal didesnę kainą. „Iki“ atstovai sakė nieko negalintys padaryti, – net atsiprašyti“, – pasakojo moteris.

Paklausta, ar nebuvo leista grąžinti įsigyto maisto produkto, kaunietė paminėjo, jog grąžinti buvo leista, tačiau jai itin reikėjo sūrio.

Apie portalo skaitytojai nutikusį nesusipratimą teiravomės prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės Bertos Čaikauskaitės.

„Nuolat apmokome darbuotojus, tačiau žmogiškųjų klaidų ne visada pavyksta išvengti. Apgailestaujame, kad pirkėjui, įsigijusiam nurodytą prekę „Iki“ parduotuvėje, kasoje nebuvo pritaikyta ant pakuotės nurodyta nuolaida ir jis nesikreipė tiesiai į mūsų parduotuvės darbuotojus. Visais atvejais – tiek esant kainos neatitikimams, tiek įsigijus nekokybišką prekę – pirkėjus raginame su čekiu atvykti į parduotuvę, kurioje buvo pirkta prekė, arba susisiekti nemokama infolinija 8 800 11 454. Pirkėjui ne tik grąžinsime pinigus už pirkinį, bet ir kompensuosime patirtą moralinę žalą“, – komentavo ji.

Dėkojame skaitytojams, kad dalijatės aktualijomis iš Kauno ir jo apskrities. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt arba susisiekite socialiniame tinkle „Facebook“

83 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą

Paskutinį mėnesio sekmadienį - priminimas kauniečiams

Garsus mokslininkas pamokė, kaip atsikirsti Lietuvos vakcinų priešininkams

Kauniečiai išskyrė 10 priežasčių, kodėl Kaunas – geriausias Lietuvoje

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?