Šilainiuose per naktį išdygo neįprastas kūrinys iš sniego

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tik užkilus į Šilainių kalną Baltų prospekte vairuotojus ir praeivius sekmadienio rytą pasitiko išskirtinis senis besmegenis. Pritaikę jo smegenų trūkumą vienai miesto socialinei klasei, kauniečiai išties praturtino iš sniego nulipdytą figūrą naujomis prasmės briaunomis.

Tuoj už Rasytės ir J. Grušo gatvių sankryžos Baltų prospekto skiriamojoje juostoje sekmadienio naktį pasaulį išvydo nepaprastas žiemiškas tipas. Klasikiniais juodais treningais ir trigubai dryžuota Niujorko „Yankees“ kepuraite aptaisytas veikėjas, atrodo, draugiškai saliutuoja, gal net yra pasiruošęs apkabinti į Šilainių kalną kylančius vairuotojus.

Bet neapsigaukite – šaltas akis slepiantys „greičio“ akiniai išduoda, kad šis sniego senis (tiksliau, jaunis) gali būti ne visai nuoširdus. Priartėsite per daug – ir Kalėdoms dovanų gausite riebų rusišką keiksmažodį arba niuksą į barzdą.

„Antra žiema su draugais sukame mintį, kaip išnaudodami sniego teikiamą džiaugsmą galėtumėme bent vienam prašalaičiui suteikti progą nusišypsoti. Taip gimė idėja nulipdyti sniego senį marozą, bandant ironiškai perteikti artimiausių rajonų aprangos stilių“, – pasakojo „Kas vyksta Kaune“ apie linksmą iniciatyvą pranešęs vyrukas.

Vietą bei laiką marozo kūrėjai pasirinko neatsitiktinai – tai viena iš judriausių Šilainių gatvių, kur švenčių įkarštyje figūrą turėtų išvysti daugelis kauniečių. „Visą darbą atlikome naktį, kadangi norėjome išnaudoti netikėtumo faktorių: vieną dieną tuščia, kitą gatvėje jau pasitinka draugas!“ – pridūrė vienas senio besmegenio kūrėjų.

Gražių švenčių kauniečiams palinkėjęs vaikinas tikisi, kad sniego lipdinys praskaidrins dieną ir sustiprins prieššventinę nuotaiką.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

112 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Petrašiūnų žiede keičiama eismo tvarka

Kauniečiams bus pristatomi šimtamečių ąžuolų išsaugojimo darbai

Pareigūnų vaizdo įraše - girto „Mercedes-Benz“ vairuotojo gaudynės po visą Kauną

Kaunietis įspėja mamas su mažais vaikais: Kleboniškio miške būkite atsargios

Kauno „Akropolyje“ keturias dienas karaliaus pulas

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą

Žemaičių gatvėje užvirs asfaltavimo darbai

Kaune po atviru dangumi išsirikiuos įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija

Alytuje degusi įmonė ne pirmą kartą aplinkosaugininkų akiratyje – buvo skirtos baudos