Šilainiuose per naktį išdygo neįprastas kūrinys iš sniego

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tik užkilus į Šilainių kalną Baltų prospekte vairuotojus ir praeivius sekmadienio rytą pasitiko išskirtinis senis besmegenis. Pritaikę jo smegenų trūkumą vienai miesto socialinei klasei, kauniečiai išties praturtino iš sniego nulipdytą figūrą naujomis prasmės briaunomis.

Tuoj už Rasytės ir J. Grušo gatvių sankryžos Baltų prospekto skiriamojoje juostoje sekmadienio naktį pasaulį išvydo nepaprastas žiemiškas tipas. Klasikiniais juodais treningais ir trigubai dryžuota Niujorko „Yankees“ kepuraite aptaisytas veikėjas, atrodo, draugiškai saliutuoja, gal net yra pasiruošęs apkabinti į Šilainių kalną kylančius vairuotojus.

Bet neapsigaukite – šaltas akis slepiantys „greičio“ akiniai išduoda, kad šis sniego senis (tiksliau, jaunis) gali būti ne visai nuoširdus. Priartėsite per daug – ir Kalėdoms dovanų gausite riebų rusišką keiksmažodį arba niuksą į barzdą.

„Antra žiema su draugais sukame mintį, kaip išnaudodami sniego teikiamą džiaugsmą galėtumėme bent vienam prašalaičiui suteikti progą nusišypsoti. Taip gimė idėja nulipdyti sniego senį marozą, bandant ironiškai perteikti artimiausių rajonų aprangos stilių“, – pasakojo „Kas vyksta Kaune“ apie linksmą iniciatyvą pranešęs vyrukas.

Vietą bei laiką marozo kūrėjai pasirinko neatsitiktinai – tai viena iš judriausių Šilainių gatvių, kur švenčių įkarštyje figūrą turėtų išvysti daugelis kauniečių. „Visą darbą atlikome naktį, kadangi norėjome išnaudoti netikėtumo faktorių: vieną dieną tuščia, kitą gatvėje jau pasitinka draugas!“ – pridūrė vienas senio besmegenio kūrėjų.

Gražių švenčių kauniečiams palinkėjęs vaikinas tikisi, kad sniego lipdinys praskaidrins dieną ir sustiprins prieššventinę nuotaiką.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

112 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Žalgirio“ arenoje nuskambėjo didžiausias koncertas I. Jankauskaitės karjeroje

Kauniečiai nerimsta: kas vyksta Rasytės gatvėje?

Paskirstytos „Iniciatyvos Kaunui“ lėšos: kas ir kiek gavo miesto pinigų?

Dėtas pirmas žingsnis: svarsto naujas priemones pedofilams suvaldyti

Šalia „McDonalds“ kelio nepasidalino du vairuotojai

Įspėja pasisaugoti: į Lietuvą atslenka elektromagnetinė audra

Žvėriškas B. Davies dėjimas - gražiausių Eurolygos epizodų viršūnėje

Netoli „Urmo“ gatvėje pažiro automobilių detalės

Teismas išnarpliojo alkoholio milžinų ginčą dėl trauktinės

Kauniečio E. Riabko vandens formulei F-2 - naujas įvaizdis