Trečiadienio vakaras Kaune pažymėtas skaudžiomis avarijomis

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno vairuotojams trečiadienis – itin nesėkmingas. Važiuojant link Lapių susidūrė net keturi automobiliai, čia sukosi ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos pajėgos. Panašiu metu avarija užfiksuota ir mieste, kur sumaitoti „amerikietiški raumenys“.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas, pranešimas apie eismo įvykį važiuojant link Lapių, 232 kelyje, gautas 18.53 val.

Šioje vietoje susidūrė keturi automobiliai: „Nissan“, „Audi“, „Peugeot“ ir „Volkswagen“. Pranešimas užfiksuotas 18.53 val. Avarijos metu sužeistas vieno iš automobilių vairuotojas, gimęs 1952 m. – jis pristatytas į gydymo įstaigą.

Į įvykio vietą įtariant, kad žmogus gali būti prispaustas, iškviestos ir Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos, tačiau ugniagesių pagalbos neprireikė.

Trys vairuotojai, policijos duomenimis, blaivūs, o nukentėjusiojo blaivumas bus nustatytas ligoninėje, ištyrus vyro kraują. Policija tiria avarijos aplinkybes.

Neilgai trukus, 19.13 val., gautas pranešimas apie nelaimę T. Masiulio g. 7. Čia susidūrė „Volkswagen Caddy“ ir galingas amerikietiškas „Chevrolet Camaro“, kuris po smūgio užšoko ant šaligatvio ir rėžėsi į medį.

Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas nurodė, kad žmonės sužeisti nebuvo, vairuotojai blaivūs. Avarija techninė – vairuotojai sutarė dėl aplinkybių ir užpildė eismo įvykio deklaraciją.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sveikas žmogus ugdomas nuo kūdikystės

Šešėline veikla įtariamas „Grill London“ vadovas išleidžiamas į laisvę (papildyta)

Nelaimė Kaune: autobusas partrenkė žmogų

Vairuotojų laukia dar vienas pokytis: turėtų didėti automobilių techninės apžiūros kainos

Nestandartinė operacija Kaune: neutralizuotos 74 aviacinės bombos

Nuo pandemijos pradžios Lietuvoje užfiksuota daugiau nei 360 įvežtinių koronaviruso atvejų

Du iš keturių naujausių koronaviruso atvejų – Kauno apskrityje

Kariuomenės vadas: Lietuvos oro gynyba pakilo į aukštesnį lygį

Kauno apskrities policijos vadovo kėdės siekia du kandidatai

Lietuvoje – dar 4 nauji koronaviruso infekcijos atvejai