Trečiadienio vakaras Kaune pažymėtas skaudžiomis avarijomis

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno vairuotojams trečiadienis – itin nesėkmingas. Važiuojant link Lapių susidūrė net keturi automobiliai, čia sukosi ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos pajėgos. Panašiu metu avarija užfiksuota ir mieste, kur sumaitoti „amerikietiški raumenys“.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas, pranešimas apie eismo įvykį važiuojant link Lapių, 232 kelyje, gautas 18.53 val.

Šioje vietoje susidūrė keturi automobiliai: „Nissan“, „Audi“, „Peugeot“ ir „Volkswagen“. Pranešimas užfiksuotas 18.53 val. Avarijos metu sužeistas vieno iš automobilių vairuotojas, gimęs 1952 m. – jis pristatytas į gydymo įstaigą.

Į įvykio vietą įtariant, kad žmogus gali būti prispaustas, iškviestos ir Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos, tačiau ugniagesių pagalbos neprireikė.

Trys vairuotojai, policijos duomenimis, blaivūs, o nukentėjusiojo blaivumas bus nustatytas ligoninėje, ištyrus vyro kraują. Policija tiria avarijos aplinkybes.

Neilgai trukus, 19.13 val., gautas pranešimas apie nelaimę T. Masiulio g. 7. Čia susidūrė „Volkswagen Caddy“ ir galingas amerikietiškas „Chevrolet Camaro“, kuris po smūgio užšoko ant šaligatvio ir rėžėsi į medį.

Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas nurodė, kad žmonės sužeisti nebuvo, vairuotojai blaivūs. Avarija techninė – vairuotojai sutarė dėl aplinkybių ir užpildė eismo įvykio deklaraciją.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Šuns dienos proga - Kauno pareigūnų dėmesys keturkojams

Traumą patyręs „Fenerbahče“ puolėjas atsidūrė Kauno ligoninėje

Įspėjimas: Lietuvos link nuo Baltarusijos slenka dūmai

Praeivis neliko abejingas: Kaune išgelbėtas padegtas automobilis

Kaunietė pelnė geriausios Lietuvos bibiliotekos vadovės vardą

„Niklita“ rankų nenuleidžia: apskundė nepalankų Kauno teismo sprendimą dėl ieškinio R. Kazėnienei

Streikavę mokytojai vėl reikalauja didinti algas

Ministerijos imasi bendro pagalbos plano nepagydoma liga sergantiems vaikams

Savanorių prospekte nusidriekė virtinė troleibusų - išlaipino ir keleivius

Kačerginėje skelbiamas „Dragūnų“ sezono startas