Jauniems vyrams vagystė nepasisekė – buvo kaip mat sulaikyti

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio ankstyvų rytą buvo sulaikyti du jaunuoliai, galimai ketinę įvykdyti pinigų vagystę iš „Lietuvos paštui“ priklausančios transporto priemonės. Įtariama, kad tie patys asmenys galėjo įvykdyti apie 15 tūkstančių eurų vagystę ir spalio mėnesį.

Atlikto tyrimo, kurį vykdė Kauno aspkr. VPK, metu, atlikus eilę procesinių veiksmų, lapkričio 28 d., apie 7.30 val., Kauno rajone esančiame Piliuonos kaime, pareigūnai sulaikė du Kauno rajono gyventojus, gimusius 1996 m. ir 1997 m.

Asmenims bandant įvykdyti vagystę iš automobilio „Volkswagen“, operatyvių ir profesionalių Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos ir Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnų veiksmų dėka, jauniems vyrams nepavyko pasisavinti svetimo turto.

Vyrai bandė sprukti

Jaunuoliai bandė išsisukti – pabėgti iš įvykio vietos. Jie bandė šalintis automobiliu, su kuriuo galimai ir atvyko. Prie sėkmingo įtariamųjų sulaikymo itin prisidėjo glaudus pareigūnų ir „Lietuvos pašto“ atstovų bendradarbiavimas.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar šių metų spalio 17 d., kuomet ryte, apie 7.15 val., Kauno rajone, Piliuonos kaime, išdaužus „Lietuvos paštui“ priklausančio automobilio „VW Crafter“ durų stiklą, buvo pavogta metalinė dėžė-seifas su grynaisiais pinigais. Tuomet padaryta žala siekė apie 15 tūkstančių eurų.

Įtariamiesiems pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d., už didelės vertės turto vagystę, gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vieno didžiausių Kauno mikrorajonų istorijoje - „Centrinis purvynas“ ir legendinės vietos

Naujos statybos šalia Kauno „Depo“: investuos 12 mln. eurų

Kauno oro uoste sučiuptas trejus metus ieškotas vyras

Kauno pakraštyje apsivertus automobiliui, keturi žmonės išvežti į ligoninę

Įspūdingi „Žalgirio“ naujokų dėjimai - gražiausių Eurolygos epizodų dešimtuke

Nuteistiesiems iš Kauno tardymo izoliatoriaus atrado naujo darbo mieste

Jauna mama dėl neįvykusių vestuvių atsigriebė Kauno teisme

Naujausiuose reitinguose - labai prastos žinios V. Matijošaičiui

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: už tylą gydytojas siūlė kompensaciją

Kaune renovuojamo daugiabučio gyventojas: tai visiškai nepriimtina