Jauniems vyrams vagystė nepasisekė – buvo kaip mat sulaikyti

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio ankstyvų rytą buvo sulaikyti du jaunuoliai, galimai ketinę įvykdyti pinigų vagystę iš „Lietuvos paštui“ priklausančios transporto priemonės. Įtariama, kad tie patys asmenys galėjo įvykdyti apie 15 tūkstančių eurų vagystę ir spalio mėnesį.

Atlikto tyrimo, kurį vykdė Kauno aspkr. VPK, metu, atlikus eilę procesinių veiksmų, lapkričio 28 d., apie 7.30 val., Kauno rajone esančiame Piliuonos kaime, pareigūnai sulaikė du Kauno rajono gyventojus, gimusius 1996 m. ir 1997 m.

Asmenims bandant įvykdyti vagystę iš automobilio „Volkswagen“, operatyvių ir profesionalių Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos ir Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnų veiksmų dėka, jauniems vyrams nepavyko pasisavinti svetimo turto.

Vyrai bandė sprukti

Jaunuoliai bandė išsisukti – pabėgti iš įvykio vietos. Jie bandė šalintis automobiliu, su kuriuo galimai ir atvyko. Prie sėkmingo įtariamųjų sulaikymo itin prisidėjo glaudus pareigūnų ir „Lietuvos pašto“ atstovų bendradarbiavimas.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dar šių metų spalio 17 d., kuomet ryte, apie 7.15 val., Kauno rajone, Piliuonos kaime, išdaužus „Lietuvos paštui“ priklausančio automobilio „VW Crafter“ durų stiklą, buvo pavogta metalinė dėžė-seifas su grynaisiais pinigais. Tuomet padaryta žala siekė apie 15 tūkstančių eurų.

Įtariamiesiems pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d., už didelės vertės turto vagystę, gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dviračių entuziastas griauna didžiausius mitus apie važinėjimą ant dviejų ratų

Neramus šeštadienis kelyje Kaunas - Klaipėda: liepsnojo automobilis (foto)

Šeštadienį - dviejų „Mercedes-Benz“ avarija (foto)

Į biblioteką – ne tik knygų, bet ir filmų bei muzikos (foto)

Mokslininkai įspėja: suvaldyti klimato kaitą bus vis sunkiau (foto)

Paviešinta išpirkos suma, kurią „Žalgiris“ gavo už B. Daviesą

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas?