Komedijos „Po 20 metų“ aktoriai: „Kuriozai kyla, kai poroje žmonės kažką nuslepia vienas nuo kito“

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Koks buvo urvinis žmogus jaunystėje, apie ką jis mąstė, svajojo ir kaip samprotavo daugelis jau žino. Teatro mėgėjai su urviniu Vidučiu susipažino jau daugiau nei dešimtmetį rodomame ir vis dar pilnas sales žiūrovų renkančiame spektaklyje „Urvinis žmogus“. Tačiau koks yra Urvinis žmogus ir jo moteris šiandien, sulaukę vidutinio amžiaus, pasakys tik tie, kurie matė ar pamatys „Urvinio žmogaus“ tęsinį „Po 20 metų“.

Dainiaus Kazlausko režisuotas spektaklis „Po 20 metų“ – tai komedija apie santykius. Joje porą dešimtmečių santuokoje gyvenantys Vidutis (akt. Andrius Bialobžeskis) ir Edita (akt. Gabija Jaraminaitė) su humoru bando gvildenti santykių vingius ir peripetijas.

„Žmonėms būtina pamatyti, kaip klostosi santykiai, kai poroje esantys žmonės ne viską vienas kitam išsako ir slepia nuoskaudas. Tie, kurie kažką slepia nuo savo partnerių, gali ateiti ir pažiūrėti, kas būna, kai vienam iš jų netikėtai išslysta nutylėtas dalykas“, – sako aktorius A. Bialobžeskis, įkūnijęs charizmatiškąjį Vidutį.

Spektaklio aktoriai įsitikinę, kad nėra poros, kurios santykiuose nėra vienokių ar kitokių nesusipratimų, povandeninių srovių, kurios it delfinas į paviršių išnyra pačiu netikėčiausiu ir nelaukčiausiu metu. Visgi, nėra paprastesnio ir mažiau skausmingo būdo joms užglaistyti nei pasitelkti humorą. Šią tiesą patvirtina komedija „Po 20 metų“.

„Po 20 metų“ / Organizatorių nuotr.

„Spektaklyje matomas situacijas atpažins kiekvienas. Tai gali būti ir po dvidešimt, ir po trejų bendro gyvenimo metų. Absoliučiai visi – ir tie, kurie šiuo metu turi porą, ir tie, kurie galbūt kažkada turėjo porą – atras labai daug paralelių su savo gyvenimu“, – įsitikinusi G. Jaraminaitė.

Vidučio ir Editos gyvenimo paslaptys bus atskleistos jau gruodžio 6 d., 18 val., „Girstučio“ rūmuose. Bilietus į spektaklį „Po 20 metų“ galima įsigyti čia.

119 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu: į Kiniją ar Šiaurės Italiją keliaujantys turistai gali atgauti pinigus

Kauno vaistinėse medicininių kaukių deficitas: norintiems įsigyti teks permokėti dešimtis kartų

Iš Italijos į Kauną atvažiavęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai: iškviesti medikai

13-ai projektų įgyvendinti Kaunas skolinsis 26 mln. eurų

Maltiečiai vėl padės Kauno neįgaliesiems – sulaukė įmonės „Bankera“ paramos

Koronavirusas: nauji atvejai Europos sąjungoje, rekomendacijos dėl kelionių

Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Žiemos nesulaukę kauniečiai Dainavos parke Užagavėnėms sugalvojo naują šūkį

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas

Lietuvos vaistinėse skaičiuojamos paskutinės medicininių kaukių pakuotės