Kaune sučiupti amfetaminą platinę asmenys: nusikalstamą veiklą vykdė pakartotinai

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato (VPK Kauno m. Santakos PK) pareigūnai, bendradarbiaudami su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, į teismą perdavė bylą dėl dviejų Kauno miesto gyventojų, kurie įtariami psichotropinės medžiagos – amfetamino platinimu.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK pareigūnai, gavę informacijos apie galimai Kauno mieste platinamas narkotines medžiagas, nustatė 1992 m. gimusią moterį, kuri galimai vykdė amfetamino platinimą. Taip pat nustatytas 30 metų vyriškis, kuris psichotropines medžiagas galimai tiekė minėtai merginai.

Pareigūnai, atlikę eilę ikiteisminio tyrimo veiksmų, gavo duomenų apie įvyksiantį narkotinių medžiagų pardavimą bei jų gabenimą. Dar vasarą, birželio mėnesį, Kaune, Tilžės gatvėje sustabdytame, 38 metų kauniečio vairuojamame automobilyje, apžiūros metu rasti paketai su galimai psichotropine bei augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Vairuotojas sulaikytas, jam pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tą pačią dieną apie 15:20 val. Kulvos g., Kaune buvo sustabdytas ir minėtos merginos automobilis. Apžiūros metu rasti trys plastikiniai paketai su galimai psichotropine medžiaga. Policijos pareigūnai sulaikė ir 30-metį kaunietį, kuris merginai galimai perdavė psichotropinės medžiagas.

Šio vyro bute pareigūnai rado galimai psichotropinių medžiagų. Sulaikytam vyrui ir merginai, pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Tyrimo metu pareigūnai nustatė, jog 1992 m. gimusi mergina po pirmojo sulaikymo ir toliau tęsė disponavimą psichotropinėmis medžiagomis. Liepos 3 d. policijos pareigūnams Baltijos g., Kaune patikrinus merginos rankinę, buvo rasti du maišeliai su galimai psichotropine narkotine medžiaga. Jai pagal tuomet pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d., už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. numato didžiausią galimą bausmę – laisvės atėmimą iki 8 metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Finalinis akordas: paklausyti A. Mamontovo prie Kauno pilies susirinko tūkstantinė minia

Užprogramuota nelaimė: prie Aleksoto tilto apgadinti penki automobiliai

Per miesto gimtadienį kauniečių gausiai lankytoje Švč. Sakramento bažnyčioje pasigesta kelių daiktų

Kurorte ant Nemuno kranto prisišvartavo pirmas šį sezoną laivas iš Kauno

Pagalbos prašanti mama: neturi pinigų - mirk

Rinkimų štabo planus atskleidęs R. Karbauskis tikras, kad S. Skvernelis persigalvos

Kaunietis užfiksavo nemalonią situaciją šalia „Hyper Maximos“: tie žmonės labai kantrūs

K. Meschino pristatė pirmąjį vaizdo klipą: dėl šios dainos susipažino su kauniečiu R. Daškevičiumi

Rekonstruojamą kelią netoli „Megos“ uždengė dūmų kamuoliai

Studentams - dar griežtesnės baudos už sukčiavimą