Aleksote išbandymas vairuotojams – pro sutrupėjusį asfaltą plūsta vanduo (papildyta)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai įspėja: antradienio vakarą leidžiantis Aleksoto kalnu, pirmoje juostoje vairuotojus pasitinka staigmena – pro nuo lietaus sutrupėjusį asfaltą aplink šulinį sunkiasi vanduo.

„Leidžiantis Aleksoto kalnu žemyn, dešinėje yra atsivėręs subyrėjęs šulinys, ant kelio mėtosi asfalto gabaliukai“, – situaciją apibūdino į „Kas vyksta Kaune“ besikreipęs skaitytojas.

Atsakomybės nestokojantis pilietis ne tik perspėjo apie kliūtį kelyje, bet ir kitiems, kaip reikalauja Kelių eismo taisyklės (KET), ją pažymėjo. Šįkart pasitelkė originalų skiriamąjį bruožą – baltą „Maximos“ maišelį. Kaip pats teigė, kad geriau kely matytųsi.

Kaunietis atkreipė dėmesį ir į už tilto besikeičiantį ratą vairuotoją. Jis spėjo, kad tokio veiksmo priežastis galėtų būti šis šulinys, tačiau nėra tuo įsitikinęs.

Vyras pasvarstė ir kliūties atsiradimo priežastis – galbūt tai sustiprėjusio lietaus padarinys.

Papildyta

„Kauno vandenų“ trečiadienį „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare bendrovės technikos direktorius Dainius Gudavičius informavo, kad lapkričio 13 d. vakarą iškritus gausiam kritulių kiekiui, nuotekų tinklas, esantis Veiverių gatvės nuokalnėje, nepajėgė surinkti didelio paviršinio vandens kiekio.

„Dėl minėtos priežasties vandens srautas pradėjo veržtis iš kontrolinio šulinio, dėl ko buvo apgadinta (paplauta) asfalto danga. Avarinei tarnybai gavus pranešimą apie minėtą atvejį, pastatytas įspėjamasis kelio ženklas. Šiuo metu rangovai yra gavę užduotį atstatyti asfaltbetonio dangą“, – aiškino D. Gudavičius.

Jo teigimu, daugiau panašių atvejų kaip šis neužfiksuota. Avarinė tarnyba antradienio vakarą iš viso gavo 35 pranešimus, vidurkis – 20 pranešimų. Metrologų duomenimis, per 6 valandas Kaune iškrito 20 mm kritulių, o vidutinė mėnesio norma yra 55 mm kritulių.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (įvertinkite pasirodymą)

Kuris atlikėjas važiuos atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ finale? (visi pasirodymai)

Asmeninio gyvenimo detalėmis nesižarstantis U. Kiguolis pirmą kartą prabilo apie skyrybas

Kauniečiai „Akropolyje“ šeštadienį būrėsi į išskirtinį susitikimą

Feisbuke plinta pagalbos prašymas: naktį Kaune dingo jaunas vyras

Odontologijos klinika „Neodenta“: stengiamės kurti autentišką ryšį su klientu

Pasipylus kauniečių skundams dėl automobilių plovyklų, ruošiami nauji ribojimai

Savanorių prospekte - nauja eismo tvarka: policija jau baudžia

Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Nubausta prekes agresyviai brukusi Kauno įmonė