Tarp konservatorių kandidatų į Europarlamentą – puikiai žinomi kauniečiai (atnaujinta)

R. Tenio, DELFI nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos kandidatų į Europos Parlamentą sąrašo lyderiai po savaitgalį įvykusio reitingavimo – mokslininkas Liudas Mažylis ir buvęs premjeras Seimo narys Andrius Kubilius. Sąraše yra ir daugiau žinomų žmonių, kilusių iš Kauno.

Partijos sekretoriato duomenimis, L. Mažylis surinko 4053 reitingo balsus, A. Kubilius – 3281.

Trečioje reitinguoto sąrašo vietoje – Seimo narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (3033 balsų), ketvirtoji – parlamentarė buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė (2983), penktoje vietoje – Seimo narys buvęs užsienio reikalų ministras Audronis Ažubalis (2335).

Toliau eina dabartinė europarlamentarė Laima Andrikienė (2218 pirmumo balsų), Seimo narai Arvydas Anušauskas (2037), Kęstutis Masiulis (1893), Jurgis Razma (1795), Emanuelis Zingeris (1516).

Konservatorių kandidatų į Europos Parlamentą sąraše yra ir dabartinė europarlamentarė Laima Andrikienė, iš Kauno kilę Seimo nariai Andrius Kupčinskas, Gintarė Skaistė ir Emanuelis Zingeris, taip pat A. Anušauskas, Rimantas Jonas Dagys, Kęstutis Masiulis, Andrius Navickas, Jurgis Razma, Kazys Starkevičius, Stasys Šedbaras, eksparlamentarai Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Donatas Jankauskas, Vaidevutė Vincė Margevičienė, Saulius Pečeliūnas, Auksutė Ramanauskaitė Skokauskienė ir kiti.

Pagal TS-LKD įstatus, truputį pakoreguoti kandidatų sąrašą teisę turi ir partijos pirmininkas. Kandidatų sąrašą reitingavo tik partijos nariai. Rinkimai į Europos Parlamentą vyks kitų metų gegužę.

157 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Karaliaus Mindaugo taurės finalas: persvarą išbarstęs „Žalgiris“ ir „Ryto“ pergalė

Nesėkmė blokuojant nelegalias interneto televizijas – jos randa būdų veikti toliau

Ateityje neįgaliųjų laukia pokyčiai – galės samdytis asistentą

Neįprasta eisena Kauno centre – rankose laikė baltą lapą

Į Kauną sugrįžta žiema?

Vasario 16-ąją paminėjo ir „City Bee“ – į gatves išleido unikalius automobilius

Vasario 16-oji Istorinėje Prezidentūroje – kuo ji taip traukė kauniečius?

Konfliktas pasibaigė nekaip – į ligoninę paguldytas vyras

„Žalgirio“ areną virpinęs P. Domingo Lietuvai įteikė dovaną

Ministerijos perkėlimas susilaukia vis daugiau kritikos strėlių