Vairuotojų kantrybės išbandymas: magistralėje abiem kryptimis stoja eismas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“, Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlinių išvakarėse išvažiuoti iš Kauno keliuose taškuose gali tapti tikru iššūkiu. Pranešama, kad A1 magistralėje tiek Vilniaus, tiek Klaipėdos kryptimis tįsta didžiulės spūstys.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo žiniomis, 17.30 val. gautas pranešimas, kad A1 kelyje važiuojant link Klaipėdos susidūrė du automobiliai.

Avarija įvyko tarp Palemono viaduko ir Muravos transporto mazgo. Automobilių markių budintis pareigūnas nurodyti negalėjo, nėra žinių ir apie vairuotojų blaivumą. Policijos duomenimis, nelaimės metu galėjo nukentėti berniukas – medikai jį išvežė apžiūrėti į gydymo įstaigą.

Visgi ne visiškai aišku, ar eismas stoja būtent dėl šio įvykio. Kauniečiai socialiniuose tinkluose dalijasi, kad panašioje vietoje – už Palemono viaduko antra juosta judant link „Megos“ mašinos susidūrė visai neseniai, apie 18.40 val.

O „Google Maps“ duomenimis, minėtoje atkarpoje iš viso užfiksuoti bent trys eismo įvykiai. Prie nusukimo į Palemoną spūstis tęsiasi ir Vilniaus kryptimi – automobiliai stoja beveik nuo Muravos sankryžos.

Tuo tarpu ne geresnė situacija ties Kleboniškio tiltu – link „Megos“ važiuojančios transporto priemonės vos juda jau nuo to paties Muravos viaduko. Kauniečiai praneša, kad viduryje tilto stovėjo „BMW“ nuleista padanga. Net jeigu automobilis nuo važiuojamosios dalies jau pašalintas, spūstis vis dar formuojasi.

Čia reikia pridurti, kad, kaip jau kone įprasta, smarkiai kemšasi ir tvarkomas Ateities plentas. Kitose Kauno dalyse eismo situacija atrodo pakenčiama, nors vairuotojai išeiginės dienos išvakarėse turėtų tikėtis kiek didesnių trukdžių nei įprasta.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ligoninėms pradėti skirstyti įspūdingi kiekiai „Intersurgical“ kaukių-filtrų

Vidurnaktį uždaromos Lietuvos sienos keleiviams iš Rusijos ir Baltarusijos

S. Skvernelis: nuo balandžio bus keliami medikų atlyginimai

Galimybė pamatyti „Kino pavasario“ festivalio uždarymo filmą iš namų – tik iki vidurnakčio

R. Požėla: nusikalstamumas sumažėjo 20 proc., artimoje aplinkoje – tiek pat padidėjo

Galimus pažeidimus šalies ligoninėse vertins ir profesinės sąjungos

Tiesioginė transliacija: policijos generalinis komisaras R. Požėla apie galimą naujų nusikaltimų protrūkį Lietuvoje

Naudojantis koronaviruso krize, kurstomas Vakarų skilimas

Koronavirusas Lietuvoje nusinešė devintą gyvybę (papildyta)

A. Veryga: dėl koronaviruso reanimacijoje šiuo metu yra 14 pacientų