Kauno oro uoste girtutėlis keleivis surengė tikrą agresijos šou

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Kauno oro uosto užkardos patalpose atsidūrė iš Airijos į Kauną skridęs girtas lėktuve siautėti pradėjęs Šakių rajono gyventojas. Pasieniečiams chuliganą prisiėjo tramdyti antrankiais ir ašarinėmis dujomis.

Ketvirtadienį vėlai vakare Kauno oro uoste dirbę pasieniečiai iš skrydžių valdymo darbuotojų gavo informacijos apie neblaivų chuliganiškai besielgiantį keleivį. Jis skrido iš Airijos miesto Šanono į Kauną. Lėktuvui nusileidus Kaune, į jį tuoj pat pakilo du pasieniečiai.

Sunkiai ant kojų stovintis besiskeryčiojęs 35-erių Šakių rajono gyventojas iš orlaivio buvo išvestas pirmas. Nusileidus trapu, beeinant į užkardos patalpas neblaivus vyras pradėjo priešintis pasieniečiams, vienam jų bandė smogti į veidą, keikėsi.

Panaudoję fizinę jėgą ir antrankius, VSAT pareigūnai chuliganą uždarė į laikino sulaikymo kamerą. Čia Šakių rajono gyventojas toliau garsiai plūdosi, daužė duris, suplėšė gulto apmušalą. Agresyvų vyrą bandžiusiems apraminti pasieniečiams teko panaudoti fizinę jėgą ir ašarines dujas. Tuomet Šakių rajono gyventojas kiek aprimo.

Atvykę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai chuliganui nustatė 1,91 promilės girtumą. Penktadienį, apie 1 val., policininkai jį iš Kauno oro uosto užkardos išsivežė į komisariatą tolesniems veiksmams atlikti.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus