Rožinių bėgikų minia senamiesčio gyventojams ir vėl sukėlė diskomfortą

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį surengtas tradicija tapęs rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink Run su BENU“ apkartino kauniečių gyvenimą. Dėl eismo ribojimų gyventojai negali automobiliais pajudėti iš namų ir yra priversti laukti, kol renginys pasieks finišo tiesiąją.

„Labai smagu, kad vyksta bėgimas, bet kaip su automobiliu grįžti namo? Negaliu net išvažiuoti iš kiemo. Visi daugiabučio gyventojai įstrigę“, – skundžiasi portalo skaitytojas Donatas.

Kaunietis sako, jog jo gyvenamoji vieta esanti M. Daukšos gatvėje, bet išvažiuojant transporto priemone būtina pasiekti Jonavos gatvę. Be to, teigia jis, užtverti ir kitų namų kiemai.

Primename, jog spalio 6 d. tūkstantinė bėgikų minia startavo Rotušės aikštėje ir pasileido bėgti Kauno senamiesčio gatvėmis. Dėl to daugelyje vietų yra draudžiamas automobilių eismas nuo 11 iki 15 valandos.

Kaip portalas „Kas vyksta Kaune“ rašė anksčiau, pagal sudarytą bėgimo trasos schemą daugelyje senamiesčio gatvių transporto priemones trumpam pakeis vinguriuojanti bėgikų minia. Sekmadienį nuo 11 val. iki 15 val. automobilių vairuotojai turėtų aplenkti šias gatves ar jų atkarpas palei senamiestį: Rotušės a., Muitinės g., Kurpių g., Palangos g., Vilniaus g., J. Jablonskio g., M. Daukšos g., Jonavos g. (1 eismo juosta), Kumelių g., Raguvos g., M. Valančiaus g., A. Jakšto g., Pilies g., Papilio g., Muziejaus g., Santakos g., T. Daugirdo g., Aleksoto g. ir Jėzuitų skg.

105 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vadenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu

Vyriausybė užsimojo įvesti prievolę pedofilams

Etikos sargai svarstys Vilniaus, Kauno ir Druskininkų merų elgesį

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)