„Senukai“ Kaune atidarė naujos koncepcijos prekybos centrą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiams duris atvers naujos koncepcijos prekybos centras, skirtas profesionaliems meistrams ir statybų įmonėms. Tokią plėtrą, pasak Jurgos Petrauskienės, „Kesko Senukai Lithuania“ rinkodaros vadovės, padiktavo verslo klientų poreikiai.

„Šiuo metu statybų sektoriuje vyraujanti tendencija – meistrams, statybų profesionalams reikia greitai vienoje vietoje įsigyti didelius medžiagų ir prekių kiekius. Šioje srityje dirbantiems specialistams svarbi kiekviena minutė. Todėl siūlome sprendimą – atskirą prekybos erdvę, kurioje visa tai galime pasiūlyti“, – pasakoja J. Petrauskienė.

„Proficentro“ privalumas, anot rinkodaros direktorės – specialistų ir konsultantų komanda, pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus. Jie padės ne tik apskaičiuoti reikiamus statybinių medžiagų kiekius, sukomplektuos prekes, bet ir padės spręsti su statyba bei namų remontu susijusias kompleksines problemas.

„Pavyzdžiui, asmeninis vadybininkas pasirūpins greitu likučių ar netikusių prekių grąžinimu“, – atkreipė dėmesį J. Petrauskienė.

„Proficentras“ Kaune.

Greitam aptarnavimui užtikrinti čia pasitelkta nuotolinė prekių užsakymo sistema. Klientai prekes užsisakyti galės ne tik atvykę į prekybos erdvę, bet ir iš anksto – telefonu arba elektroniniu paštu. Tad taip dar labiau taupomas klientų laikas.

„Proficentre“ įrengta ir poilsio zona, kurioje galima prisėsti ir palaukti ruošiamų dokumentų ar komplektuojamų prekių.

Daugiau nei 10 metų „Senukuose“ dirbanti ir klientus pirmajame Kauno „Proficentre“, konsultuojanti vadybininkė Daiva Černiauskė sako pastebinti, kad didmeninės prekybos klientai erdves profesionalams vertina itin palankiai.

„Klientai sako, kad sutaupo daug laiko. Užsisakantieji prekes telefonu ar elektroniniu paštu džiaugiasi, kad nereikia patiems susikomplektuoti prekių. Tuo tarpu į parduotuvę atvykstantys meistrai aktyviai naudojasi asmeninių vadybininkų paslaugomis, dalijasi statybų ar remonto metu kylančiomis problemomis. Tad sprendimų ieškome kartu“, – pasakojo ji.

Išskirtinius kainų pasiūlymus užtikrina ir meistrams skirta nuolaidų kortelė „Proficard“. Su šia kortele klientai ne tik gauna specialių pasiūlymų, bet ir gali prekes pirkti didmeninėmis kainomis.

Už kortelėje sukauptus lojalumo eurus galima apmokėti net iki 99 procentų pirkinių vertės.

Antrasis „Proficentras“ Kaune nuo rugsėjo 20 d. klientų lauks prekybos centre „Mega“.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Po trejų metų pagerintas D. Matijošaičio „Nemuno žiedo“ trasos rekordas (foto)

Įspėja apie augančią vilkų populiaciją – medžioklė gali ir nepadėti

Sveikatos saugumo reikalavimų šį savaitgalį nesilaikė virš tuzino gyventojų

Kada bus baigti visi darbai Kauno gatvėse?

Pirmosios gripo vakcinos jau Lietuvoje

Savaitės lakstūnas: trigubai greičiau skriejęs „BMW“ vairuotojas galės persėsti ant dviračio

Dėl avarijos aplinkkelis ties „Mega“ susiaurėjo iki vienos eismo juostos

Šiukšlių konteineriuose „pasodinti“ medeliai sukėlė diskusiją

Diena be automobilio, bet su nemokamu viešuoju transportu

Ligoninėse griežtės lankymo taisyklės, grįš privalomas pacientų testavimas