Krenta paslapties šydas: rezonansinio Šilainių nužudymo įtariamieji seniai suimti – Kas vyksta Kaune

Krenta paslapties šydas: rezonansinio Šilainių nužudymo įtariamieji seniai suimti

delfi.lt 2018/07/31 20:49
„Kas vyksta Kaune“, DELFI nuotr.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Generalinės prokuratūros pareigūnai tyrimo sumetimais labai ilgai slėpė, tai, kad sučiupti Deimanto Bugavičiaus (gim. 1988 m.) nužudymu įtariami asmenys.

D. Bugavičius buvo gerai žinomas Kauno kriminalinis veikėjas, susijęs su organizuotu nusikalstamumu. Be to, jis buvo žinomas ir kaip grupės „Naujosios pupytės“ narės Vitos Jakutienės itin artimas draugas – jau po D. Bugavičiaus mirties ši pagimdė jo vaiką.

D. Bugavičius sušaudytas 2015-ųjų lapkritį Kaune, Šilainiuose, automobilyje prie kotedžo, kurį nuomojosi. Naktį žudikai apšaudė automobilį „Mercedes“, prie kurio vairo buvo D. Bugavičius. Šalia sėdėjo V. Jakutienė, tačiau kulkos jos nekliudė.

Kaukėtas užpuolikas apšaudė automobilį: nuo kulkų žuvo nusikalstamo pasaulio atstovas 8 nuotr.

Vienu pagrindinių „Agurkinių“ gaujos veikėju laikytas D. Bugavičius (jis buvo ir „Agurkinių“ lyderio Sauliaus Velečkos asmeninis sargybinis) buvo suvarpytas kulkomis, kelios iš jų pataikė į širdį.

Žudikai iš įvykio vietos paspruko automobiliu su užsienietiškais numeriais. Šis automobilis netrukus buvo rastas liepsnojantis – manoma, kad jį padegė žudikai, naikindami pėdsakus.

Antradienį Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis DELFI patvirtino, kad įtariamieji žudikai jau prieš keletą mėnesių buvo sučiupti užsienyje ir slapčia atgabenti į Lietuvą. Čia jie buvo suimti trims mėnesiams, paskui suėmimas pratęstas dar trims mėnesiams.

R. Kiškio teigimu, suimtieji yra ne Lietuvos piliečiai, tačiau neatskleidė, kurios valstybės pilietybę jie turi. Manoma, kad suimtieji yra vykdytojai. Apie žmogžudystės užsakovus ir organizatorius pareigūnai dar nekalba.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA