Liepos mėnesį grįžta nemokami filmų seansai po atviru dangumi

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pasimėgauti vasaros vakarais, o kartu ir praleisti juos prasmingai jau trečius metus iš eilės kviečia Kauno kino centras „Romuva“. Miesto gyventojai bei svečiai nuo liepos 11 dienos filmų programą galės stebėti po atviru dangumi. Lauko kino erdvės parinktos neatsitiktinai: žiūrovai filmus stebės prie seniausio istorinio objekto mieste – Kauno pilies ir žalumos apsuptame Panemunės šile, prie Trijų mergelių tilto. Organizatoriai užtikrina, kad kino mėgėjų lauks ne tik jaukūs ir smagūs vakarai, bet ir išskirtinė filmų programa.

2018 metai yra ypatingi visai Lietuvai, todėl Kauno kino centras „Romuva“, švęsdamas valstybės atkūrimo šimtmetį, liepos 11–27 dienomis lankytojams dovanoja nemokamą kino programą, kurioje bus šių metų geriausi lietuviški filmai bei du kino klasikos seansai.

Daugelis filmų buvo apdovanoti neseniai įvykusiuose „Sidabrinė gervė 2018“ apdovanojimuose, kuriuose „Auksinės gervės“ apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus įteiktas kino operatoriui Algimantui Mockui. Meistrišką operatoriaus darbą bus galima išvysti Arūno Žėbriūno filme „Gražuolė“ liepos 13 d., 22.15 val.

Kino programa džiugins ir naujausiais lietuviškais filmais – lankytojai galės pamatyti filmą „Stebuklas“, kuris „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose buvo išrinktas geriausiu ilgametražiu vaidybiniu kino filmu bei gavo apdovanojimus už geriausią aktorės vaidmenį (Eglė Mikulionytė) bei geriausią režisieriaus darbą (Eglė Vertelytė).

Taip pat lauko ekrane švytės juosta „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“, pelniusį geriausio metų dokumentinio filmo ir geriausio kompozitoriaus darbo (Alberto Lucendo) apdovanojimus bei surinkusį daugiausiai LRT lankytojų balsų tautos balso nominacijoje.

Lauko kino žiūrovai turės galimybę įvertinti ir jaunųjų Lietuvos talentų darbus trumpametražių filmų programoje „Trumpi, bet filmai“. Lankytojai galės išvysti režisieriaus Tito Lauciaus vaidybinį trumpametražį filmą „Gyvatė“, kuris tarptautiniame kino festivalyje Portugalijoje pelnė CinEurope žiūrovų simpatijų prizą.

Iki liepos 31 d. europietiško kino gerbėjai gali dalyvauti konkurse „European Film Challenge“, kurio pagrindinis prizas – kelionė į tarptautinį Venecijos kino festivalį. Lauko kino lietuviškų filmų programa liepos mėnesį taip pat dalyvauja kino iššūkyje kelionei į festivalį laimėti.

Kino seansai, vyksiantys liepos 11–27 d., yra nemokami. Rugpjūčio mėnesį lauko kinas persikels į jaukųjį kiemelį, esantį prie laikinosios „Romuvos“ kino salės, kurio programoje bus pristatomos Europos kino naujienos. Visą lauko kino programą rasite čia.

„Vasara trumpa ir net nepastebime, kaip ji praeina. Todėl mėgaukimės ir išnaudokime ją kuo geriau, o tam, kad atėjus rudeniui turėtume, ką atsiminti, susitikime kine – po atviru dangumi“, – kvietė „Romuvos“ komanda.

114 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pareigūnų „trikojis“ užfiksavo lakstūną: Kauno gatvėmis skriejo 148 km/val. greičiu

Valstybės dienos proga – pažintis su Kauno specialiosiomis tarnybomis

Profesionalų pamėgtą maisto produktų asortimentą „Minordija“ atveria ir vartotojams namuose

Automobilio bagažinėje sudegintos merginos artimiesiems – ketvirčio milijono eurų kompensacija iš valstybės

Seimas vėl siūlo į taromatus priimti daugiau pakuočių

Sinoptikai: įsivyraus vėsūs ir lietingi orai

Zapyškyje susirinkusi minia vieningai giedojo „Tautišką giesmę“ ir šėlo „The Roop“ koncerte

Valstybės dienos proga ant BLC verslo centro Kaune išskleista rekordinio dydžio vėliava

Baisi avarija važiuojant link Kauno: sumaitoti keturi automobiliai (papildyta)

Kauniečiai įspėja: kamštis ties Giraite formuojasi dėl vairuotojų gerumo