Kauno „Jachtklube“ bangas kels septintasis vienos nakties festivalis „Open Air“ – Kas vyksta Kaune

Kauno „Jachtklube“ bangas kels septintasis vienos nakties festivalis „Open Air“

Organizatorių nuotr.

Paskutinį liepos penktadienį Kauno marių pakrantėje įsikūręs „Jachtklubas“ priims didžiojo vasaros renginio svečius. Jau septintus metus čia organizuojamas vienos nakties festivalis „Open Air“ lieka ištikimas savo vertybėms ir liepos 27-ąją kvies keliatūkstantinę lankytojų minią linksmintis kartu su žinomais atlikėjais ir didžėjais. Visa tai vyks natūralaus grožio gamtos apsuptyje, kurioje tyvuliuojantis vanduo, siūbuojančios pušys ar atviras dangus tampa įspūdingiausiomis dekoracijomis.

„Kai kurie kauniečiai tikina, kad be šio renginio jau neįsivaizduoja vasaros laikinojoje sostinėje. Toks teiginys ne tik glosto savimeilę, bet ir įpareigoja kiekvienais metais sau vis aukščiau kelti reikalavimų kartelę ir stengtis, kad šis nuotykis visiems paliktų pačius geriausius prisiminimus“, – teigia festivalio organizatoriai.

Šiais metais „Open Air“ kultūrinėje dalyje – tradiciškai puikus balansas tarp gyvo garso ir šokių muzikos. Pastarąją atstovaus šiuo metu žymiausias Lietuvos didžėjus Manfredas, „Rembo Music“ šeimininkas Švoba, nuolatiniai „Open Air“ dalyviai Kastis Torrau ir Donatello bei svečias iš Didžiosios Britanijos, „Cocoon“, „Get Physical“, „Mobilee“ bei kitų žymių įrašų kompanijų globotinis Ross Evans.

Kartu su jais scenoje švartuosis du pop muzikos gerbėjų mūsų šalyje vis garsiau linksniuojami vardai: standartus drąsiai laužantis vieno žmogaus ansamblis „Junior A“ ir rafinuotas elektronės muzikos bei meno duetas „Beissoul & Einius“.

Pastarąjai grupei šie metai – itin sėkmingi. Vis daugiau tarptautinio dėmesio susilaukiantis Artūro Žabo-Beissoul ir Einiaus Jaručio tandemas vasarį buvo nominuotas pasauliniuose muzikos apdovanojimuose „UMA“, o gegužę koncertavo Ukrainos miestuose Kijeve ir Charkove. Vasarą grupės laukia dar svarbesnis įvykis – debiutas viename didžiausių Europos festivalių „Sziget“, kuris kiekvienais metais į Vengriją sutraukia apie pusę milijono melomanų iš daugiau nei 100 šalių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.