Klinikų lankytojų vargai baigiasi: jau kitąmet automobilių statymas keisis iš esmės

Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno klinikos kitais metais tikisi atidaryti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Joje automobilius galės palikti ligoninės pacientai ir jų artimieji.

„Planuojama, kad jau kitais metais daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statyba galėtų būti užbaigta“, – BNS sakė ligoninės atstovė spaudai Karolina Vaikšnoraitė.

Anot jos, didžioji dalis iš 300 stovėjimo aikštelės vietų bus skirta Kauno klinikų pacientams ir juos lankantiems artimiesiems. Šiuo metu baigiamas rengti techninis projektas – dar šiemet turėtų prasidėti statybos darbai.

Sutartis dėl lengvųjų automobilių saugyklos projektavimo buvo pasirašyta 2016 metais, aikštelę pastatyti planuota dar pernai. Pasak Klinikų atstovės, procesai užsitęsė dėl to, kad pradinio projekto su 500 vietų automobilių stovėjimo aikštele nepavyko suderinti.

Tam nepritarė kaimyninių sklypų savininkai, todėl projektavimo darbus teko atlikti iš naujo. Pagal šiuo metu parengtą projektą, aikštelė bus trijų aukštų, dar vieną planuojama įrengti po žeme.

Rangos darbų konkursą numatoma skelbti po to, kai bus baigtas rengti techninis projektas ir gautas statybą leidžiantis dokumentas.​

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šiuo metu visose Klinikų prieigose automobilių stovėjimas yra apmokestintas. Nuokalnės, Žeimenos gatvių ir Sukilėlių prospekto ribojamas stačiakampis priklauso mėlynajai zonai.

Viešoji įstaiga „Automobilių stovėjimo aikštelės“ už pusvalandžiui čia paliktą automobilį į miesto biudžetą renka po 0,3 euro, o valandai – 0,6 euro.

Nors kainos palyginti su kitomis Kauno mieste esančiomis zonomis nedidelės, prie gydymo įstaigos tiesiog trūksta vietos visų pacientų ir lankytojų transporto priemonėms. Dėl to čia eismas neretai chaotiškas, užstačius siauras gatveles mažėja jų pralaidumas.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prezidentas G. Nausėda nutraukė saviizoliaciją

Skaudi netektis krepšinio pasaulyje: mirė auksinės Lietuvos rinktinės narys L. Žemaitis

Maisto atiduotuvės įkūrėja J. Janovičiūtė: „Dovanoti lengviau, negu prašyti“

Sekmadienį Kaune varžysis geriausi Lietuvos dviratininkai

„Luminor“: savaitgalį laikinai nebus galima naudotis kai kuriomis paslaugomis

Prašoma visuomenės pagalbos: Kauno pareigūnai ieško į namus nesugrįžusio vyro

Susisiekimo ministerija inicijuoja ilgalaikę programą laivybai Nemunu atnaujinti

Kaune elektrinių paspirtukų vairuotojams buvo dalinami šalmai

Šalia Kauno įkūrė krevečių auginimo ūkį: bandys užkariauti Europą

Kauno Sobore įsibėgėjo kapitaliniai restauracijos darbai