Klinikų lankytojų vargai baigiasi: jau kitąmet automobilių statymas keisis iš esmės

Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno klinikos kitais metais tikisi atidaryti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Joje automobilius galės palikti ligoninės pacientai ir jų artimieji.

„Planuojama, kad jau kitais metais daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statyba galėtų būti užbaigta“, – BNS sakė ligoninės atstovė spaudai Karolina Vaikšnoraitė.

Anot jos, didžioji dalis iš 300 stovėjimo aikštelės vietų bus skirta Kauno klinikų pacientams ir juos lankantiems artimiesiems. Šiuo metu baigiamas rengti techninis projektas – dar šiemet turėtų prasidėti statybos darbai.

Sutartis dėl lengvųjų automobilių saugyklos projektavimo buvo pasirašyta 2016 metais, aikštelę pastatyti planuota dar pernai. Pasak Klinikų atstovės, procesai užsitęsė dėl to, kad pradinio projekto su 500 vietų automobilių stovėjimo aikštele nepavyko suderinti.

Tam nepritarė kaimyninių sklypų savininkai, todėl projektavimo darbus teko atlikti iš naujo. Pagal šiuo metu parengtą projektą, aikštelė bus trijų aukštų, dar vieną planuojama įrengti po žeme.

Rangos darbų konkursą numatoma skelbti po to, kai bus baigtas rengti techninis projektas ir gautas statybą leidžiantis dokumentas.​

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šiuo metu visose Klinikų prieigose automobilių stovėjimas yra apmokestintas. Nuokalnės, Žeimenos gatvių ir Sukilėlių prospekto ribojamas stačiakampis priklauso mėlynajai zonai.

Viešoji įstaiga „Automobilių stovėjimo aikštelės“ už pusvalandžiui čia paliktą automobilį į miesto biudžetą renka po 0,3 euro, o valandai – 0,6 euro.

Nors kainos palyginti su kitomis Kauno mieste esančiomis zonomis nedidelės, prie gydymo įstaigos tiesiog trūksta vietos visų pacientų ir lankytojų transporto priemonėms. Dėl to čia eismas neretai chaotiškas, užstačius siauras gatveles mažėja jų pralaidumas.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ar už visus sutuoktinio įsipareigojimus esate atsakingi?

Dėl Alytaus gaisro skaičiuojami milijoniniai nuostoliai, skelbiama ekstremali padėtis

Naktį Laisvės alėją niokojęs jaunuolis sulaikytas greičiau nei per 10 minučių (video)

Trečiadienio vakarą Kauno rajone žuvo motociklininkas (video)

Kauniečiai mėgaujasi paskutinėmis šiltomis rudens dienomis (foto)

Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Dėl į avariją patekusio „Bolt“ automobilio Tunelio gatvėje formuojasi spūstis

Tragiškai pasibaigusiame eismo įvykyje žuvo žinomas Kauno verslininkas

Gyventojai perspėja: milžiniškas dūmų debesis slenka link Kauno

Didės alkoholio, tabako ir degalų akcizai