Avarijos šalia Kauno padariniai: kariai – ligoninėje, kelias – vis dar sunkiai pravažiuojamas

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vidurdienis Kauno apskrities keliuose buvo pažymėtas neįprastu eismo įvykiu – susidūrė keturi karinės technikos kolonoje riedėję šarvuočiai. Dėl eismo įvykio neišvengta ir sužalojimų, ir spūsčių keliuose.

Pranešimas apie susidūrimą kelyje Kaunas-Alytus, ties Rokų sankryža Prienų rajone, gautas ketvirtadienį, 11:08 val.

Pirminiais duomenimis, paskutinis rikiuotėje važiavęs šarvuotis atsitrenkė į ta pačia kryptimi judėjusį šarvuotį ir dėl smūgio susidarė grandininė reakcija. Tiesa, liudininkų versija šiek tiek kitokia – teigiama, jog vieno šarvuočio vairuotojas staigiai stabdė, o iš paskos važiavusiems kolegoms nepavyko pakankamai greitai sureaguoti į tokį kolegos manevrą.

Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai situacijos komentuoti negalėjo, tačiau patvirtino, jog eismo įvykis fiksuojamas tik kolonos viduje – civilių transporto priemonės neturėjo jokios įtakos situacijos susidarymui.

Karinė kolona tikslo nepasiekė: prie Kauno susidūrė 4 šarvuočiai, susižeidė 13 žmonių (papildyta) 14 nuotr.

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento duomenimis, avarijos metu įvairius sužeidimus patyrė 13 JAV karių. Jie išvežti į Kauno klinikas apžiūrai.

Kauno klinikų atstovė spaudai Karolina Vaikšnoraitė teigė, jog kelias valandas kariai praleido Kauno klinikų skubios pagalbos skyriuje. Čia JAV kariams buvo atlikti būtini mediciniai tyrimai, tačiau atstovė spaudai pabrėžė, jog nei vieno kario gyvybei pavojus negresia.

Ketvirtadienio vakarą susisiekus su Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojų postu pranešta, jog dalis amerikiečių jau yra paleisti iš klinikų.

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ narių teigimu, kelio atkarpoje tarp Prienų ir Išlaužo, važiuojant link Kauno, eismas dar nesugrįžo į įprastas vėžias, pravažiavimas atima daugiau negu įprastai laiko.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karinės technikos veiksmai Kazų Rūdos bazėje – dalis JAV sausumos pajėgų vadavietės organizuojamų, visoje Lietuvoje birželio 3-15 dienomis vyksiančių pratybų „Kardo kirtis 2018“ („Saber Strike 2018“). Iš viso jose dalyvaus iki 6600 karių ir iki 1000 karinės technikos vienetų.

Pratybų metu ir po jų aplink Kaune bus suintensyvėjęs karinių kolonų judėjimas, nors daugiausiai techniką bus siekiama transportuoti naktį. Daugiau apie kolonų maršrutus ir galimus eismo sutrikimus skaitykite čia.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Portale „Kas vyksta Kaune“ - F2 pasaulio čempionatas iš Kauno marių tiesiogiai

Prie Neveronių esančiame miške - šiurpus radinys

Lietuvoje per parą nustatyta 80 naujų koronaviruso atvejų

Į naująjį „McDonald's“ užsukęs skaitytojas nusivylė

Blyškią sieną Partizanų gatvėje papuošė gaivališkas piešinys

Kaune atsirado naujas skveras

Pramonės prospekto žiede paklydusią vairuotoją kaunietis išdėjo į šuns dienas

Kauno savivaldybė džiaugiasi: gatvėse vienu darbu mažiau

Po naujo protrūkio S. Skvernelis šaukia skubų koronaviruso komiteto posėdį

„Maximos“ pyrago paragavusi kaunietė įspėja - žiūrėkite, ką dedate į burną