Kulautuvoje turizmo sezonas pradėtas mėgaujantis vandens pramogomis (foto)

krs.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iki vasaros liekant vos kelioms dienos, turizmas Kaune ir Kauno rajone pradeda įgauti pagreitį, o vasariškos pramogos pritraukia vis daugiau žmonių. Paskutinį gegužės savaitgalį Kulautuvoje buvo atidarytas vandenlenčių parkas „Dock7“.

Kulautuvos karjeras, kuriame nuo šiol bus įsikūręs vandens pramogų kompleksas, turi dvi trasas, siekiančias po 200 metrų. Pakrantėje veiks kavinė, kempingas, laisvalaikio prekių parduotuvė.

Parko lankytojai laiką galės leisti paplūdimyje, kur bus galima žaisti tinklinį. Centre dirba profesionalūs instruktoriai, ruošiamos įvairios pramogos visai šeimai. Parkų ir vandens pramogų kompleksas veiks visą vasarą – iki spalio 1 d.

Iki tvenkinio lankytojai galės atminti dviračiu – nuo Šilelio kaimo iki Kulautuvos sodų driekiasi dviračių takas.

2016 m. rudenį atidarytas Noreikiškėse, Graužės tvenkinyje, vandenlenčių parkas sulaukė didelio susidomėjimo. Parko įkūrėjas Dovydas Rekštys teigė, kad vandens sportas Lietuvoje vis populiaresnis, tai rodo gausūs lankytojų srautai.

Kauno rajono turizmo sezonas prasidėjo ne tik vandenlenčių parko atidarymu. Į Kulautuvą nuo pat Kauno Nemunu atplaukė septyni vikingų laivai, kurių įgulas sudarė Kauno regiono merai su savo komandomis.

„Mūsų krašte yra daug gražių vandens telkinių. Smagu, kad vandens sporto šakos populiarėja, o pramoginiai centrai kuriasi Kauno rajone“, – teigė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir pridūrė, kad žmonės nori aktyviai leisti laiką, todėl savivaldybė stengiasi atsižvelgti į jų pageidavimus.

Kurortinės teritorijos statusas Kauno rajone esantiems Kačerginės ir Kulautuvos miesteliams bei daliai Zapyškio miestelio Vyriausybės buvo suteiktas praėjusiais metais, todėl šios vietos verslininkai tapo dar labiau patrauklesnės. Unikali kurortinė teritorija apima abiejų Nemuno pusių esančius gyvenamuosius rajonus su rekreacinėmis zonomis.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija sugavo per Kauną kosminiu greičiu skriejusį jaunuolį

Vaiko teisių gynėjai Kaune ieško būdo dirbti išvien su katalikų bažnyčia

Netikėta meno ir prekybos sąjunga: jaunieji menininkai įsiveržė į Kauno turgų

Mirė Kaune gimęs garsus aktorius R. Karvelis

Fiksuoja skaitytojai: iškylai pasirinko itin keistą vietą

Kauno policija prašo padėti surasti asmenį, pasisavinusi prekes iš maisto prekių parduotuvės

KTU „Santakos“ slėnyje apsilankęs Indijos viceprezidentas V. Naidu Lietuvoje įžvelgia stiprų technologinį potencialą

Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

Vasariškas pirmadienis baigsis su trenksmu: per Kauną slinks audros debesys

Lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ - jaunimui skirta stovykla