Vasarą kviečia praleisti su knygomis: lankomiausiuose paplūdimiuose – skaityklos po atviru dangumi

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią vasarą biblioteka pristatė naujovę – paplūdimio biblioteką prie Lampėdžių karjero. Šiemet turime gerų naujienų – paplūdimio biblioteka poilsiautojus vasarą džiugins ne tik šeštadieniais, bet ir darbo dienomis.

Taip pat skaitykla su knygomis ir žurnalais įsikurs ne tik prie Lampėdžio, tačiau ir Panemunės paplūdimyje. Paplūdimiuose įrengtose specialiose lentynose poilsiautojai galės rasti knygų ir žurnalų.

Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje taip pat komentavo šią iniciatyvą pastebėdamas, jog Vilnius, gegužės 24 dieną atidaręs skaityklą po atviru dangumi, nepelnytai prisiėmė garbę už idėjos išvystymą. „Jei šiandien skelbiama, kad Vilniuje atsirado pirmoji biblioteka/skaitykla po atviru dangum, tai kaip pavadinti mūsų Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padalinį prie Lampėdžių ežero praėjusią vasarą?“ – diskusiją savo paskyroje pakurstė vicemeras.

Prie Lampėdžių karjero esančio „Sunny Beach Lounge Bar“ terasoje skaitykla esant geram orui veiks visomis dienomis nuo 11 iki 18 val. Savaitgaliais planuojami ir renginiai – poilsiautojai galės ne tik skaityti knygas ir žurnalus, tačiau ir žaisti stalo bei lauko žaidimus, išmėginti virtualios realybės akinius.

Naujovė šiemet – vasaros skaitykla Panemunės paplūdimyje. Ji bus įkurta bendradarbiaujant su Panemunės šašlykine. Joje įrengtoje lentynoje taip pat bus galima rasti knygų ir žurnalų, kuriuos kauniečiai galės skaityti leisdami laiką paplūdimyje.

Priklausomai nuo oro sąlygų, paplūdimio bibliotekas planuojama įrengti jau nuo birželio 1 d.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija

Partizanų gatvėje - nesėkmingas prabangaus „Porsche“ manevras

Atskleidė subtilybes, kaip automobilį renkasi šeimos

Petrašiūnuose „BMW“ partrenkė nepilnametį ir pabėgo: prašo atsiliepti mačiusius nelaimę

Posūkis kauniečių Kručinskų byloje: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas

V. Adamkus Vašingtone apdovanotas medaliu