N-18 Prie Mykolo Žilinsko galerijos – nuogo vyro šou (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo nekasdienį vaizdą miesto centre. Vyriškis prie Mykolo Žilinsko dailės galerijos nusprendė atkartoti žymiojo Petro Mazūro „Žmogaus“ sceną. Vien judesiais imituoti stovėsenos, žinoma, neužteko – nusimetė ir drabužius.

Diskutuotinos meninės vertės performansas Nepriklausomybės aikštės praeivius užklupo šeštadienį, apie 16.40 val. Iki pusės nuogas vyriškis priėjo prie skulptūros, nieko nelaukęs nusimetė kelnes ir pasirodė kauniečiams vien Adomo kostiumu.

Tuoj po to vyras pritūpė, priklaupė – tada vėl atsistojęs kelias akimirkas buvo išskėtęs rankas visai kaip 1986 m. iškilęs „Žmogus“ ir atrodė, kad pozuoja nuotraukai. Netrukus kelnės kilo aukštyn ir šou buvo baigtas.

Sprendžiant iš minios skleidžiamų garsų, praeiviai tai priėmė kaip pokštą ir gardžiai pasijuokė, o gal išsijuokė, tačiau akibrokštu nesižavėjo. Angliškai klausdami „kas per velnias?“ skatino vyrą baigti kvailioti.

Sceną įamžinęs Edvardas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad pasirodymą surengęs vyras yra iš Portugalijos. Liudininko vertinimu, artisto gyslelę pademonstravęs užsienietis nebuvo girtas. Vaikinas pridūrė, kad veiksmą stebėjo gana daug žmonių.

„Beje, po to jo draugas nusirengė jau visas ir nubėgo nusifotografuoti. Antro žmogaus nufilmuoti nespėjome“, – pasakojo kaunietis. Anot Edvardo, policija iškviesta nebuvo ir vyrai išvengė galimų sankcijų už savo grožybių demonstravimą viešoje vietoje.

140 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Baranausko gatvėje susidūrus dviems transporto priemonėms stoja eismas

VDU Bonatikos sode atogrąžų drugių paroda (foto)

Seimas nusprendė: biudžetinių įstaigų nekilnojamasis turtas apmokestinimas nebus

LKL smerkia incidento provokatorius ir skiria griežtus įspėjimus klubams

Policija prašo pagalbos: ieškoma, kas iš spintelės pavogė moters rankinę

Kauno centrinis paštas perkeliamas į Karaliaus Mindaugo prospektą

Po evakuacijos „Akropolyje“ nedirba kelios parduotuvės

Meno paroda netradicinėje vietoje žinomus žmones išprovokavo svajoti

V. Pranckietis išlaikė Seimo pirmininko postą

Aliarmas Kauno centre: buvo evakuojamas „Akropolis“ (papildyta)