Didelio lankytojų antplūdžio sulaukianti mados mugė kovo pabaigoje vyks ir Kaune – Kas vyksta Kaune

Didelio lankytojų antplūdžio sulaukianti mados mugė kovo pabaigoje vyks ir Kaune

Edvinas Zaiden Photography nuotr.

Praėjusį savaitgalį lankytojų antplūdžio susilaukęs „Fashion Bazaar” Klaipėdoje kovo paskutinę dieną persikels ir į Kauną. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga organizuojamos mados mugės stileivas pakvies pasitikti pavasarį ir atnaujinti savo spintą madingiausiais ir geidžiamiausiais lietuviškų prekinių ženklų gaminiais.

Pirmoji Lietuvos valstybingumo proga vykusi mugė Klaipėdoje dalyviams buvo išties sėkminga. Dizainerė Diana Paukštytė džiaugiasi sulaukusi gausaus lankytojų būrio ir teigia, kad čia dalyvaudama ji kaskart sutinka naujų lankytojų, dėl kurių plečiasi jos prekės ženklo gerbėjų ratas. Rezultatu patenkinti ir moteriškų drabužių prekės ženklo „Rudnė” atstovai: „Kadangi parodos metu taikome nuolaidas sulaukėme nemažai pirkėjų atėjusių tikslingai. Ši mugė – tai puiki proga prekės ženklams pristatyti naujienas ar išparduoti praeitų kolekcijų likučius, o lankytojai gali asmeniškai susipažinti su prekėmis bei jų kūrėjais. Planuojame dalyvauti ir kituose „Fashion Bazaar” renginiuose ir tikimės vis geresnių rezultatų, puikios nuotaikos ir dar daugiau stilingų lankytojų.”

Kaune vyksiančiose „Fashion Bazaar” mugėse lankytojų lauks ne tik geriausių šalies kūrėjų darbai, bet ir ypatinga organizatorių dovana – 5 nemokamos paskaitos tema „Moterys, atraskime meilę sau”. Seminarų metu bus pasakojama apie meilę sau ir stiliaus kūrimą, vyks šukuosenų bei makiažo pamokos. Paskaitas apie sveiką gyvenseną vesianti lektorė, ilgametę patirtį turinti trenerė ir mitybos specialistė Rasa Vilkienė kvies lankytojus prisiminti naujametinius pažadus ir papasakos kaip pagerinti savijautą, susigrąžinti ir išlaikyti dailią figūrą.

„Yra daugybė faktorių, kurie keičia mūsų kūną ir sveikatą, tai gimdymas, nereguliarus gyvenimo rimtas ar bėgantys metai. Nesvarbu, koks jūsų gyvenimo būdas dabar, supraskite, kad niekada nevėlu pasikeisti. Todėl kviečiu drauge atverti savąjį kelią į sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą. Seminaro metu išgirsite ne mitus, o realius patarimus, apie sportą ir sveiką mitybą. Pristatysiu pačios išbandytus ir naudojamus produktus leisiančius lengviau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Taip pat vieni pirmųjų turėsite galimybę išgirsti apie inovatyvosios medicinos naujoves, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą.”, – kalba Rasa Vilkienė.

Didžiausiame mados renginyje netrūks stileivų pamėgtų ir gerai žinomų prekės ženklų, tokių kaip „Kum Kum Design“, „Rudnė”, „Terdeco”, „Optimistė”, „Adore”, „Adrika”, „Evalore” ir kiti. O prie įprastų mugės dalyvių prisijungs ir naujos prekių bei paslaugų sritys tad čia kiekvienas ras tai, ko ieško.

Lietuvos valstybės šimtmečio proga kovo 31 dieną Kauno „Žalgirio” arenoje vyks šventiniai „Fashion bazaar” renginiai, kurie pakvies stileivas paslėpti spintoje visus praėjusio sezono rūbus ir atnaujinti garderobą ryškiaspalviais naujausio sezono drabužiais ir aksesuarais!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.