Po ryto skrydžio atšaukimo Vokietijoje su privačiu lėktuvu į Kauną pagaliau atvyko „Scooter“ – Kas vyksta Kaune

Po ryto skrydžio atšaukimo Vokietijoje su privačiu lėktuvu į Kauną pagaliau atvyko „Scooter“

Grupės „Scooter“ lėktuvas iš Vokietijos šiandien popiet turėjo leistis Vilniaus oro uoste, tačiau dėl prastų oro sąlygų visoje Europoje atidedami ir nevykdomi skrydžiai, tarp jų ir „Scooter“ reisas buvo atidėtas, todėl grupė su privačiu lėktuvu atskrido tiesiai į Kauną, kur už poros valandų „Žalgirio“ arenoje surengs bene geriausią koncertą savo veiklos istorijoje.

Grupės nariai džiaugiasi pagaliau nusileidę Lietuvoje ir skuba ruoštis koncertui, tad šių įvykių nekomentuoja. Koncerte Lietuvoje su „Scooter“ koncertuos dar trys XX a. 9-ojo dešimtmečio žvaigždės: šokių ikonomis vadinami „Brooklyn Bounce“, Vokietijos techno muzikos projektas „U96“ ir europietiškojo repo pionierius Nana, kurių kelionės dėl oro sąlygų Europoje taip pat nepraėjo be nuotykių. Visi koncerto dalyviai jau Kaune ir ruošiasi vakaro koncertui.

Įdomu tai, kad „Scooter“ lyderis, nesvarbu, kokioje šalyje vieši, visada prašo tos pačios markės automobilio. Jis važinėjasi tik „Mercedes S-Class“. Lietuvoje atlikėjas taip pat pageidavo važinėti šios markės automobiliu ir iš Kauno oro uosto visa komanda į Kauno centre esantį viešbutį „Park Inn by Radisson“ atvyko būtent šios klasės automobiliais.

Viena populiariausių techno muzikos grupių pasaulyje Lietuvoje gana dažni svečiai. Šįkart jie grįžo po metų pertraukos – praėjusį pavasarį surengė grandiozinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje. Po šio pasirodymo „Scooter“ komanda aukštais balais įvertino tiek arenos akustiką, tiek profesionalų organizavimą – nuo komandos pasitikimo oro uoste iki palydėjimo iki scenos. Todėl ir savo koncertinės veiklos jubiliejų jie pageidavo paminėti ne kur kitur, o būtent „Žalgirio“ arenoje.

HP Baxxteris žada su neįtikėtina energija ir nežabojama jėga atlikti savo hitus „Maria“, „Fire“, How Much Is The Fish“, „J’adore Hardcore“, „Nessaja“, „Move Your Ass“, „Hyper Hyper“, „Call Me Manana“, „4 AM“ bei daugelį kitų.

25 metų karjeros laikotarpiu vokiečių techno muzikos grupė surengė per 1000 įspūdingų pasirodymų daugiau nei 50 pasaulio šalių, todėl „Scooter“ pelnytai įvardijama kaip viena iš įspūdingiausius pasirodymus rengiančių dabarties šokių muzikos grupių. Tačiau šį pasaulinį koncertų turą „Wild & Wicked“ gerbėjai vadina bene geriausiu per visą „Scooter“ veiklos istoriją. Techno muzikos karaliai savo klausytojams parengę tikrą geros muzikos, šviesų ir pirotechnikos šou, prie kurio prisideda milžiniška žmonių komanda.

Kartu su „Scooter“ koncertuos dar trys XX a. 9-ojo dešimtmečio žvaigždės: „Brooklyn Bounce“, „U96“ ir Nana. „U96“ ir Nana Lietuvoje lankysis pirmą kartą, todėl pasirodymas Lietuvos gerbėjams jiems ypač svarbus. Grupių kelionės taip pat nepraėjo be nuotykių – po skrydžių atidėjimų iš Rygos oro uosto Kauną paryčiais pasiekė „United 6“ po 24 valandų kelionės iš Vokietijos, nors buvo suplanuota, kad atskirs prieš dieną, o Nana ir „Brooklyn Bounce“ atskirdo vėluojančiais reisais.

Pasak vieno „Scooter“ gerbėjo, nepraleidžiančio nė vieno grupės koncerto nuo 1997 metų, jų pasirodymai yra neišmatuojamas energijos užtaisas. „Kai pakeli rankas per pirmąsias dainas, tai ir išeini pakeltomis rankomis. Jų pasirodymų neįmanoma ramiai stebėti. Tai tikrai ne ta grupė, į kurios pasirodymus eini medituoti. Į „Scooter“ visada eini su mintimi kilnoti arenos stogą. Ir kiekvieną kartą realybė pranoksta visus lūkesčius“, – sakė ištikimas vokiečių techno muzikos veteranų gerbėjas.

Sostinėje gyvenantys „Scooter“ gerbėjai galės nesukti galvos, kaip po koncerto Kaune naktį reikės pasiekti namus. Šokių muzikos mylėtojų patogumui organizatoriai su „Lietuvos geležinkeliais“ suderino specialiai šiai progai pavėlintą traukinių tvarkaraštį. Todėl visi gerbėjai po „Scooter“ pasirodymo galės saugiai sostinę pasiekti traukiniu, kuris iš Kauno į Vilnių išvyks 23:40 val. Bilietus galima įsigyti www.traukiniobilietas.lt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.