„Kaunas Hockey“ trečiadienį laukia žūtbūtinė kova su vilniečiais – Kas vyksta Kaune

„Kaunas Hockey“ trečiadienį laukia žūtbūtinė kova su vilniečiais

„Kaunas Hockey“ nuotr.

Praėjusį trečiadienį šventę kodiniu pavadinimu „11:0“ savo gerbėjams padovanojusi ledo ritulio komanda „Kaunas Hockey“ vasario 28-ąją grįžta į namų aikštę – Kauno ledo areną „Baltų ainiai“. Paskutinį žiemos trečiadienį kauniečiai namuose pasitiks iš sostinės atvykstančius „Hockey Punks“. Abi komandos pretenduoja į antrąją vietą Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliaraus sezono turnyrinėje lentelėje.

Pirmąją vietą yra užsitikrinusi daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, o antroji pozicija yra kelialapis į čempionato pusfinalį. Žemiau likusios komandos dar turės rungtyniauti ketvirtfinalyje. Iki šiol čempionate kauniečiai su „pankais“ buvo susitikę triskart ir savo dvikovų sąskaitoje turi vieną pergalę.

„Vilniečių sezonas labai banguotas, mažai varžybų sužaidė geriausia savo sudėtimi, ir nors iškovojo tikrai gražių pergalių, tačiau patyrė ir skaudžių pralaimėjimų“, – apie šio vakaro priešininkus pasakoja „Kaunas Hockey“ kapitonas, Lietuvos ledo ritulio rinktinės narys Vytautas Jagelavičius.

Sportininkas pripažįsta, kad ši akistata visuomet būna sunki: „Varžybose pergalė mums reikalinga ne tik dėl taškų turnyrinėje lentelėje, bet ir kaip motyvacija.“

Kauno komandos vadovas Petras Nausėda priduria, kad ne mažiau motyvuoti bus ir „Hockey Punks“ žaidėjai: „Būsime susikaupę ir kieti savo aikštės pusėje, tikiu, kad komandos puolėjai atliks darbą puolimo zonoje nepriekaištingai“.

Lemiamų Lietuvos ledo ritulio varžybų, kurios gali turėti įtakos šios sporto šakos raidai Kaune, pradžia – 20 valandą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.