Avaringoje Kauno sankryžoje šviesoforo teks palaukti – Kas vyksta Kaune

Avaringoje Kauno sankryžoje šviesoforo teks palaukti

Asociatyvi / Avarija S. Žukausko ir Statybininkų gatvių sankryžoje / Skaitytojo nuotr.

„Kiek dar avarijų turės įvykti, kol atsiras šviesoforas šitoje sankryžoje?“ – neapsikentęs klausė kaunietis Karolis, dažnai važiuojantis pro Statybininkų ir S. Žukausko gatvių sankirtą bei nuolat ten pastebintis avarines situacijas. Miesto savivaldybės atstovų teigimu, realu, kad šviesoforas čia išdygs 2019 metais.

„Ši sankryža visiškai nekontroliuojama – per gatvę eina žmonės, o vairuotojai, niekaip negalintys pasukti iš šalutinės Statybininkų gatvės skubėdami lenda ir kelia pavojų eismo dalyviams“, – pasakojo Karolis.

Jis teigė ne kartą matęs, kaip nereguliuojamoje Statybininkų gatvės pėsčiųjų perėjoje prie sankryžos vos nepartrenkti pėstieji: vieną kartą – vyras, kitą – moteris su vaikišku vežimėliu.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad eismas aptariamoje sankryžoje itin suintensyvėjo iš S. Žukausko ir Birželio 23-iosios gatvių uždraudus sukti kairėn į Savanorių prospektą.

Vairuotojai, atvykstantys S. Žukausko gatve, suka į Statybininkų g. ir mėgina išvažiuoti į prospektą prie „McDonald’s“ greitojo maisto restorano. Tuo tarpu atvažiuojantieji Birželio 23-iosios g. kerta prospektą ir, vėlgi, renkasi tą patį maršrutą, tik jau kita kryptimi įsilieja į Savanorius.

Dideliu greičiu skriejęs „BMW“ savo kelionę baigė atsitrenkęs į stovintį „Seat“ 13 nuotr.

Šviesoforus eksploatuojančios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ Eismo valdymo skyriaus viršininko Žilvino Sukaco žiniomis, dėl šviesoforo įrengimo problemiškoje sankryžoje ketinama surengti viešųjų pirkimų konkursą, tačiau jis dar nepaskelbtas.

„Taip greitai viskas neįvyks, na, šiemet konkurso projektas gal bus paruoštas“, – spėjo Ž. Sukackas.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras informavo, kad šis šviesoforas yra įtrauktas į planuojamų statyti eismo reguliavimo objektų sąrašą, bet tai ne pirmo prioriteto darbas.

„Ar jis bus įgyvendintas šiemet, ar kitąmet, kol kas neaišku. Visgi panašiau, kad šviesoforas čia išdygs 2019 m.“ – tvirtino P. Keras.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.