Tūkstantinė minia susirinko į „Žalgirio“ areną

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Likus mažiau nei pusvalandžiui iki jubiliejinio pop scenos karalienės koncerto pradžios Kaune, Nemuno saloje buvo galima matyti šimtus žmonių, traukiančių link „Žalgirio“ arenos.

Jos prieigose ir viduje tūkstantinė gerbėjų minia nekantriai laukia savo divos pasirodymo. Šiandien čia savo koncertinį turą pradeda viena ryškiausių Lietuvos pop scenos žvaigždžių – Džordana Butkutė. Ypatingą jubiliejų švenčianti Dž. Butkutė koncertinį turą pradeda Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Praėjus 30-mečiui nuo tos akimirkos, kai dar visai jauna atlikėja pradėjo savo muzikos karjerą, šiandien daug gyvenimo išbandymų įveikusi moteris į sceną lipa kaip nugalėtoja.

Nors atlikėja gimė Šakiuose, tačiau didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Kaune, todėl visai nenuostabu, kad turas „Iki Mėnulio ir atgal“ startuoja būtent mylimiausiame Lietuvos pop muzikos karalienės mieste. Ruošdamasi koncertui Dž. Butkutė atviravo, jog jubiliejinis turas emociškai jai bus labais svarbus, o gaunami gerbėjų laiškai motyvuoja ir toliau stebinti bei suteikia jėgų naujai kūrybai.

Lietuvos popmuzikos legenda atskleidė, jog jos kūrybą mylintys žmonės išgirs it kitus legendinius kūrinius, kuriems, dėl naujausių dainų, neatsirasdavo vietos ankstesniuose koncertuose. „Noriu, kad žmonės šio turo koncertuose pasijustų labai laimingi. Dėl to įtraukėme į programą ir tuos hitus, kurių nebuvo ankstesniuose turuose“, – atskleidė atlikėja.

„Viskas vyks tarp žemės ir dangaus: ir vizualiai, ir muzikaliai, ir emociškai, – teigia turo prodiuseris Elegijus Strasevičius. – Pavadinime „Iki Mėnulio ir atgal“ slypi dvi užuominos: pirmoji, žinoma, meilė – tokia net šiek tiek infantili, paaugliška, beprotiškai svaiginanti, kai net negali apsakyti, kaip stipriai myli. Na, iki Mėnulio ir atgal. O antroji potekstė – ekstremalumas. Iššauti į kosmosą, patirti tai, kas nepatirta.“

„Turime jėgų keistis, stebinti kiekviename ture. Man patinka skaityti gerbėjų laiškus, kuriuose jauti, kad jie net nebeįstengia rasti žodžių, kuriais galėtų perteikti tai, ką patyrė „Nesudeginta ant laužo“ ar „Aš – Karalienė!“ koncertuose. 30-mečio turas man taip pat emociškai labai svarbus. Džiaugiuosi, kad vėl būsime visi kartu“, – sako Dž. Butkutė.

 

Daugiau naujienų skaitykite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Tiesiogines transliacijos įrašas: į Kauno rajoną atvažiavusi policija iškvietė vaiko teises (video)

Karmėlavos kelyje avarija – abu vairuotojai gydymo įstaigoje

Iš Ruklos į ligoninę – kariams prireikė medikų pagalbos

Artėja prie sutarimo: pakeitimai dėl alkoholio „bambaliuose“ - nuo 2020 metų (papildytas)

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija

Partizanų gatvėje - nesėkmingas prabangaus „Porsche“ manevras