Keturių šeimos narių nužudymu įtariamas E. Anupraitis nebus teisiamas

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Keturių savo šeimos narių nužudymu įtariamas kaunietis Egidijus Anupraitis nebus teisiamas – ekspertai nustatė, kad jis sunkiai serga ir negali atsakyti už savo veiksmus.

Suimtasis pervežtas į psichiatrijos ligoninę, pranešė naujienų portalas lrytas.lt.

26 metų E. Anupraitis tirtas Valstybinės teismo psichiatrijos tarnybos Utenos teismo ekspertiniame skyriuje. Po ekspertų išvadų prokuratūra pateikė prašymą perkelti suimtąjį į Rokiškio psichiatrijos ligoninę, ir jis buvo patenkintas. Tačiau žudynių tyrimas bus tęsiamas siekiant pašalinti bet kokias abejones dėl to, kas tai padarė.

E. Anupraitis įtariamas šių metų kovą Kauno rajone nužudęs savo motiną, tėvą, senelę ir dėdę. Jų kūnai su šautinėmis žaizdomis rasti name. Įtariamojo senelis aptiktas sužeistas su šautine žaizda kojoje. Teisėsaugos duomenimis, į aukas paleista ne mažiau kaip 21 šūvis.

Įtariamasis sulaikytas Marijampolės autobusų stotyje. Manoma, kad jis galėjo mėginti išvykti į užsienį. Su savimi vyras turėjo savigynai jam išduotą šaunamąjį ginklą.

DELFI primena, kad 2017 m. kovo 27 d. Gaižėnų kaime rasti net keturių žmonių lavonai su šautinėmis žaizdomis. Įtarimų šešėlis krito ant vieno iš nužudytųjų sūnaus – E. Anupraičio.

Tai iki šiol pareigūnams nežinomas, nė karto neteistas ir psichinėmis problemomis nesiskundęs jaunas vyras, dirbęs apsaugininku.

Vyras nebuvo žinomas ir medikams – dėl jokių psichinių ligų jis nebuvo gydomas.

Kauno r. Gaižėnų kaime rasti keturių žmonių kūnai su šautinėmis žaizdomis: vyro (gimusio 1967 m.), jo žmonos (gimusios 1968 m.), jo mamos (gimusios 1942 m.), jo brolio (gimusio 1979 m.). Įvykio vietoje rastas sužalotas senelis (gimęs 1936 m.), vyras ištiktas šoko, išvežtas į ligoninę.

Lietuvos policija pranešė, kad apžiūrėjus namus viename užrakintame seife rasti du ginklai, kitas seifas rastas atidarytas ir tuščias. Apie nusikaltimą pareigūnams pranešė nužudytųjų artimieji – jie kelias dienas negalėjo susisiekti su artimaisiais ir nusprendė nuvykti jų aplankyti,

Po įvykio E. Anupraičio namuose nebuvo, jis surastas ir sulaikytas Marijampolėje, netoli stoties, gavus gyventojų informaciją.

„Sulaikymo jis nesitikėjo ir nespėjo pasipriešinti. Su savimi turėjo ginklą“, – teigė Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Vyrui buvo paskirtas suėmimas, o netrukus jis perduotas medicinos ekspertams, kurie iškart įtarė, kad jaunas vyras sunkiai serga. Nors prokurorai sako, kad nusikaltimas įvykdytas aiškiai turint tikslą žudyti, ekspertų išvadoje nurodoma, kad E. Anupraitis negali aiškiai suvokti savo veiksmų.

Per apklausas jaunas vyras vengė kalbėti apie šeimos tragediją.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Seime – siūlymas griežtinti senų padangų tvarkymą

Teigiami pokyčiai Kaune – mažėja smurtą patyrusių vaikų atvejų

Jaučiamas koronaviruso poveikis verslui: pradeda trūkti prekių, stringa gamyba

Bendrovės „Pažanga“ rūmus perka viešbučių tinklų valdytoja „Liuks NT“

Rinktinės lyderius apėmė gėdos jausmas: tokį beviltišką pralaimėjimą sunku prisiminti

Kaunietė kyla į kovą: nori susigrąžinti į Vokietiją ketinamą išvežti vilko ir šuns mišrūną Luną

Sukčiai sugalvojo „verslo planą“ - pakeisdami brūkšninį kodą įsigydavo prekes pigiau

Toliau smunka V. Matijošaičio reitingai, pasitikėjimas policija pasiekė rekordines aukštumas

Ne vieną prietaisą patikrinę pareigūnai: radarų detektoriai prieš „trikojus“ neveikia

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą